Brīvvalsts TV ziņas 02.05.2021

“Manā uztverē ierēdniecība nav politiķi. Politiķim ir jābūt savas iedzīvotāju grupas, komūnas, pašvaldības pārstāvim,” BrīvvalstsTV ziņās šajā svētdienā, 2.maijā, plkst.20.00 ar studijas viesi Gundaru Bojāru sarunāsimies par Latvijas politisko sistēmu un spriedīsim par to, kā to varētu mainīt. Vēl redzēsiet stāstu par Carnikavas pašvaldībā strādājošu “interneta trolli” un kā projekts VERITAS atmasko CNN, kā arī daudz citu aizraujošu ziņu. Uz tikšanos!

BrīvvalstsTV dara visu, lai paustu to, ko oficiālie mediji noklusē un Tu, mūsu skatītāj, esi vienīgais, kurš var mūs atbalstīt. Kaut ar 10 eiro cigoriņu kafijai un mūsu enerģijai. Par iespējām atbalstīt skaties mūsu mājas lapā www.brivvalsts.tv/kontakti. Uz tikšanos BrīvvalstsTV ziņu svētdienā!#brivvalststv#brivvalststv12

3 thoughts on “Brīvvalsts TV ziņas 02.05.2021

  1. Nu jūsu patiesība jeb apzināti meli un izdomājumi arī visiem ir zināmi. Tādi grupējumi kā jūsu uzrodas, maisa gaisu, bet pēc tam nesagrābuši varu pazūd. Tādi melu zīgeristi jau bijuši.

  2. Jūs fantastiski laužieties pie varas, atspērušies uz naivuļiem, apdalītajiem, slimajiem un padumjajiem.

    1. Daina, lai kas Tu tur būtu,bet šķiet,ka Tevi ļoti satrauc patiesība, kuru nevēlies atzīt. Iespējams, ka Tev nav izpratnes par daudzām lietām, vai arī Tu neesi tā, par ko uzdodies un darbojies kā provokators. Mūsu ir daudz, ne tikai Latvijā, patiesība jau sen zināma, tas ir tikai laika jautājums. Katram ir sava izvēle, patīk tas Tev vai nepatīk. Tavi komentāri nevienu nesatrauc, netērē tiem savu laiku, kas Tev ir vēl atlicis. Lai dzimst patiesība!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.