BRĪVĪBAS STUDIJA 11.10.2021

www.bitchute.com/channel/aivisvasilevskisinfo/

Brīvības studijas II sērija. Studijas viesi – ķīmijas skolotāja Elizabete Korotkova, nodokļu eksperte Lienīte Caune un mācītājs Krists Kalniņš.
Raidījuma vadītājs – Kaspars Pudniks.

9 thoughts on “BRĪVĪBAS STUDIJA 11.10.2021

 1. lasiet internetu –

  Valsts prezidentam Egilam Levitam apstiprināta saslimšana ar Covid-19, portāls “Delfi” uzzināja Valsts prezidenta kancelejā.
  Valsts prezidentam ceturtdien veikts PCR tests, kas seko pēc pozitīva eksprestesta.

 2. Cienītie , ANTIVAKSERI, internetā rakstīts, ka Latvijā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 2236 jauni inficēšanās gadījumi ar Covid-19. Saņemti 17 jauni ziņojumi par mirušiem Covid-19 slimniekiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.
  Pēdējās 24 stundās veikts 21 731 Covid-19 tests un reģistrēti 2236 jauni inficēšanās gadījumi. No atklātajiem inficēšanās gadījumiem 1799 cilvēki nebija vakcinēti pret Covid-19 vai vakcinācijas kursu nebija pabeiguši, bet 437 bija vakcinēti.

  BET JŪS JAU DZĪVOJAT SAVĀ ILŪZIJU BURBULĪ, JŪS NOTEIKTI TEIKSIET , TĀS IR VILTUS ZIŅAS !

  Vai Jūs negribētu pavadīt 24 h covid 19 pacientu palātā bez aizsargmaskām ?

   1. Anonīms, Tu te kaut ko kārtējo reizi samurgo un pats sev uz pleca uzsit, ka “laba ideja”… Tak redzu ip – nemitīgi viens un tas pats te ar “sevi” sarunājas, sējot visādu sviestu… kā neapnīk pa šo lapu dzīvoties? Kāda motivācija? Pats sev nervus bojāt, ka Anonīms rej, bet Brīvi cilvēki ceļas un iet tālāk? 🙂

  1. beidz mūldēt-palasi par Bulgāriju-tur ministrs Kacarovs pateica-ka no mirušajiem 30000 ar koronu-10000ir miruši pēc potēm-un tā esot liela traģēdija Bulgārijai-palasi par Mongoliju-tur švakcinēti 98 procenti pieaugušo un šodien tur ir 2565saslimušie un 17nāves gadījumi-brīnumvakcīnas strādā nepareizā virzienā-ej skrien durt otru džonśonu- un gaidi -ADI..

   1. cienītais , ANTIVAKSERI AINĀR, izskatās tu esi pamatīgi satraucies. Kas tevi uztrauc vai tavas propogandas noriets? ):):):):

   2. kačājat Jūs savu politku, cienītie ANTIVAKSERI, laikam gribat sēdēt SAEIMĀ., bet politka ir tumsas enerģiju pārpildīta, un, kā izskatā. s “ienesīga vieta”, jo deputātiem taču algas maksā.

    internetā rakstīts, ka pagājušajā nedēļā 87,1% no slimnīcās stacionētajiem Covid-19 pacientiem nebija vakcinēti, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.

   3. internetā raksta – L. Cipule norāda, ka cilvēku atteikšanās vakcinēties un inficēšanās ar Covid-19 nopietnības noliegšana rezultējas ar to, ka tieši šie pacienti saslimstot novēloti vēršas pēc palīdzības, jo ilgi netic, ka var iestāties smags stāvoklis.

    Nav pamata viņai neticēt (un ja kāds ANTIVAKSERIS VAKŠĶĒS, KA TĀS IR VILTUSZIŅA, tad viņam ar galviņu nav kaut kas kārtībā….) , cilvēkos vīruss ir manifestējies – materializējies un , ja ir tumsas energētika cilvēka daudzdimensiju būtībā, kurai “šis – “neesošais” vīruss (tas pēc antivakseru leksikas) “ieāķējas”, tad slimība var attīstītes, un ANTIVAKSERI TE VAR PLAKETIES GAISĀ no dusmām un savas pārliecības , BET PASTĀV IESPĒJA, JA CILVĒKS SASLIMST UN NOMIRST………

    Sveiciens visiem antivakseriem, enerģētiski jau tas vīruss iespējams “kaut kur augšā” arī nav, bet fakts ir fakts, ka cilvēk slimo un testiņš rāda “situāciju”…….Tā ka nevajag tikai par “mākoņiem rakstīt”, labāk būtu centušies izskaidrot cilvēkiem, ko nozīmē, ka “energētiski vīruss nav”…….. Vienkāršais cilvēks jau to nesaprot, un tikai tumsa var vienkāšos cilvēkus nosaukt par aitām………… Tā , ka paskatieties spogulī…….

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.