Brīvības cīņas turpinās

Ja visā notiekošajā var atrast kaut ko pozitīvu, tad mēs esam iemācījušies ļoti daudz lietas par sabiedrību, kurā dzīvojam. Un tas ir ļoti būtiski, jo šīs zināšanas acīmredzot bija ļoti vajadzīgas, lai izprastu notiekošo un izvairītos no iegrimšanas tehnkokrātiskajā fašismā.

Mums ir jauna izpratne par to, kā izmainījusies pasaule, par ko to grib padarīt šaura necilvēku grupa un ko grib paši ļaudis. Daudzi negrib neko, tie pagaidām vēl nav pamodušies. Bet process ir pozitīvs, jo zināšanām ir tieksme izplatīties. Tas, ko sapratuši tie paši aktīvie 15% – 20% sabiedrības turpina izplatīties kā uguns sausā laikā arī pārējā sabiedrības daļā.

To apliecina aizvien izmisīgākā cenzūra un meli no sistēmas puses – ja tā būtu mierīga, tas būtu daudz sliktāka zīme. Izlietu ūdeni nevar sasmelt un tas pats attiecas arī uz patiesību.

Kas tad varētu būt tās 10 lietas, ko mums vajadzēja saprast pa šo laiku?

Politiskā sistēma ir bezcerīgi korumpēta, nevienai esošai partijai ticēt nevar, tās visas strādā uz vienu un to pašu sistēmu.

Demokrātija ir meli. Tā ir bijis jau ļoti sen. Naudas un varas pasaulē vispār īsta demokrātija nav iespējama un šī sistēma ir jāmaina – nevis balsošana, bet vienošanās. Tas ir tautvaldības princips.

Sistēma pati neapstāsies un savu varu neatdos, tā virzās tikai uz kontroles pastiprināšanu. Nekādi meli nav par lieliem, nekādi upuri par maziem.

Tā sauktās radikālās un visa veida skaļās ‘opozīcijas’ kustības dara pavisam ko citu. Izliekoties, ka ir pret sistēmu, tās kalpo kā uzmanības novedējs un dara to tikai tajos virzienos, kas sistēmai nav kaitīgi vai pat palīdz tai nostiprināt pozīcijas.

Visi disidenti, ko esam dzirdējuši lielajos medijos, ir viltus ziņas. Sistēma vienkārši nedod iespējas runāt tās īstajiem pretiniekiem.

Lielākā daļa ļaužu sabiedrībā ir mazdūšīgi. Viņi nav gatavi uzņemties ne mazāko risku vai izteikt savu viedokli, pat ja tas nesaskan ar sistēmu – jo nav gatavi samierināties pat ar nelielu komforta zudumu.

Lielie mediji ir tikai propagandas mašīna un visi žurnālisti tajā ir pārdevušies – ja viņiem vispār piemīt kāds talants, tad tas pilnībā kalpo tumšajiem spēkiem.

Varas struktūras un policija nav sabiedrības aizstāvji – viņi strādā tikai bagātās uzurpatoru saujiņas interesēs.

Zinātne nav uzticama. Tieši pretēji šodienas saukļiem – tā lieto savu autoritātes statusu, lai hipnotizētu sabiedrību un pildītu uzdevumus, kurus uzstāda tie, kas viņus apmaksā. Kas maksā, tas pasūta mūziku. Vai tiešām šī senā paruna vēl nav saprasta?

Progress ir ilūzija. Šobrīd notiekošā procesu automatizācija un digitalizācija nav vērsta uz cilvēka dzīves kvalitātes uzlabošanu, kaut varētu tāda būt. Te vērojams pavisam pretējs process, tas ir ceļš uz verdzību.

Un tāpēc šodien atkal visā pasaulē notiek plašas demonstrācijas un brīvības gājieni, kas akumulē pozitīvu enerģiju un tas ir vēl viens solis tuvāk šīs sistēmas sabrukumam.

Kaut arī Latvijā 9.maijs parādīja, ka sabiedrība tā arī nav spējusi apvienoties un kopā iziet ielās, bet ir jākašķējas un jāturpina spēlēt sistēmas labā, tad citur pasaulē tautām ir vairāk tieksmes pēc brīvības un šodien iziet demonstrācijās visi tie, kurus nevar nopirkt ar virtuļiem, aliņiem, naudas balvām, kuri nepakļaujas varnešu un Farmas propagandai un atsakās tikt apzīmēti ar QR kodiem.

Tie ir visas pasaules brīvie cilvēki un cīņa par savām tiesībām turpinās. Protesti notika gan Lietuvā, gan Igaunijā. Diemžēl Latvijā nenotika nekas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.