Britu ‘eksperti’ melo par nevakcinēto skaitu

Tas vienmēr ir bijis diskutabls jautājums, cik vispār var ticēt oficiālajiem režīmu datiem par jebko – būtu tās ierastās partiju popularitātes tabulas vai tagadējie dati par briesmīgo vīrusu, sašpricēto skaitu un visu citu.

Kā atklājas uz britu režīma piemēra, tad meli notiek bez apstājas. Mēnešiem ilgi tur tika uzturēts mīts par to, ka atlikuši tikai 5 miljoni britu, kas vēl nav sašpricēti. Tas tika darīts tāpēc, lai psiholoģiski ietekmētu tos, kas joprojām atsakās no substances, lai liktu viņiem justies kā mazākumam un kā cīņu zaudējušiem. Tas bija septembrī, kad tāds cipars izskanēja presē – to paziņoja galvenais UK zinātniskais padomnieks un vienlaicīgi arī bijušais Glaxosmithkline boss sers Patriks Valanss – to viņš pateica vienā no preses konferencēm, ko translēja arī pa TV.

Taču saskaņā ar pašas UK valdības datiem, aina ir pavisam cita, jo realitātē uz 17.decembri nešpricēto skaits ir 15.3 miljoni pieaugušo, bet kopā ar bērniem zem 12 gadiem tie ir 23.5 miljoni. Kopējais iedzīvotāju skaits UK saskaņā ar 2020.gada datiem ir 56 miljoni. To var redzēt britu veselības drošības aģentūras 50 gada nedēļas injekciju pārraudzības ziņojumā. Tur tad arī ir redzams, ka uz 12.decembri kopējais injekciju saņēmušo skaits ar pirmo dozu ir 67.9%, bet ar otro 62.2%. Atzīmēti arī trešās dozas saņēmēji jeb 31.4%

Skaitliski šie procenti izskatās, ka viena doza ir 32.4 miljoniem, otra ir 29.7 miljoniem, bet trešā ir 15 miljoniem. Tas viss demonstrē to, ka tie ir 23.5 miljoni to, kas vēl nav piedalījušies globālajā eksperimentā, nevis 5. Mediji šos melus izplatīja arī vairākos citos rakstos, īpaši Andrew Neil rakstā par to, ka ir laiks šos 5 miljonus sodīt, jo viņi esot vainīgi pie tā, ka visiem ir jāliek ierobežojumi. Tur šie 5 miljoni tiek apsaukāti, noķengāti par bailīgiem, stulbiem un sabiedrību apdraudošiem – vainoti visās medicīnas sistēmas problēmās, kas tāpat uzkaras katru gadu arī pirms plāndēmijas un visādi citi apvainojumi bez nekāda pamata, kā to mēdz darīt attiecīgi propagandisti – šie raksti ir tieši tādi paši, kā Reiha izdotie par zemcilvēkiem.  Tikai problēma ir tajā, ka tie pat nav nekādi 5 miljoni, bet gan 23.5. Tie ir vieni meli, bet arī otri meli skaidri atspoguļojas redzamajā grafikā, kur tie ir tieši injicētie, kas noslogo veselības sistēmu.

Tāpat viņi arī mirst vairāk. Jā, protams, ja viņu skaitliski ir vairāk, tad tā sanāk, bet kāds tad tam sakars ar nevakcinētiem, ja viņi šobrīd ir mazākumā gan skaitliski, gan saslimstības ziņā, gan mirstībā? Attiecīgi savakcinējot visus, tad turpinās slimot un mirt ar to pašu, pret ko vakcinējās un nekāda jēga no tā visa nav – tikai histērijas kurināšana un pavisam citi plāni.

Bet visa morāle te ir vienkārša – mediji melo bez apstājas, valdības ierēdņi nonāk pretrunā paši ar saviem datiem un visā pasaulē šī dogma vainot nevakcinētos joprojām ir uzmācīga propaganda, par spīti tam, ka visi dati un pat zinātniskās publikācijas rāda tieši pretēju ainu. Ar šiem miljoniem statistikā viņi spēlējas, kā vien grib. Tomēr pašu statistika rāda, ka samelots ir vismaz trīskāršā apmērā, ja skaita tikai pieaugušos vēl bez šļirces.

A. Vasiļevskis

www.mainampasauli.news

9 thoughts on “Britu ‘eksperti’ melo par nevakcinēto skaitu

  1. What i do not understood is in fact how you are now not actually much more neatly-favored than you might be right now. You are very intelligent. You know thus significantly relating to this topic, produced me in my view imagine it from a lot of various angles. Its like men and women don’t seem to be interested except it is something to accomplish with Girl gaga! Your individual stuffs excellent. All the time take care of it up!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.