Bils atkal draud pasaulei

Pēdējā laikā atkal sarosījies viens no galvenajiem globālajiem noziedzniekiem Bils Geitss. Tagad viņš draud pasaulei ar jauniem bioterorisma uzbrukumiem, kā bakas.

Ja reiz viņš tā saka, tad tas nozīmē, ka pats to arī gatavo, tāpat, kā tas bija ar šo plāndēmiju, pirms kuras taču arī bija vairākas simulācijas, galvenā no kurām bija Event 201.

Tajā viss tika parādīts, kas notiks pasaulē un tas arī notika. Tagad atkal šis ‘labdaris’ runā par to, ka valdībām jāiegulda miljardi nākamo pandēmiju un ‘bio-terorisma’ draudu novēršanā. Tām esot jāsagatavojas tādām problēmām kā baku epidēmija par katru cenu un aicina organizēt kārtējo globālo veidojumu zem PVO, kas sauksies Pandemic Task Force jeb pandēmijas īpašo uzdevumu vienību. Kas acīmredzot nozīmē, ka tā arī nodarbosies ar šādu afēru organizēšanu arī nākotnē. Viss tas izskanēja nesenā intervijā ar bijušo UK veselības sekretāru Jeremy Hunt.

Tur tika pateikts, ka pētījumi šai sakarā būšot dārgi, bet tie var novest pie citiem atklājumiem, kā parastās gripas izskaušana. Tikai kam tad to vajag, ja uz to Farma pelna miljardus katru gadu, to gan viņš nepateica. Un īpaši tādām valstīm kā ASV un UK ir īpaši jāiesaistās šādos projektos un ne jau tāpat vien, bet ar desmitiem miljardiem dolāru vai mārciņu, kas apmaksā gatavošanos Bila kārtējai pandēmijai.

Es ceru, ka 5 gadu laikā es varēšu uzrakstīt grāmatu “Mēs esam gatavi nākamai pandēmijai” – bet tas maksās desmitiem miljardus un ASV/UK būs tā daļa – viņš paziņoja.

Īpašā pandēmijas vienība izmaksās miljardu gadā un tā nodarbosies ar tā saucamām ‘mikroorganismu spēlēm’ – tā Bils. Tas ir viņa jaunā rotaļlieta, par kuru būs jāmaksā iedzīvotājiem un militāristi varēs simulēt visāda veida uzbrukumus lidostām vai tamlīdzīgi – kā būtu, ja teroristi ienestu 10 lidostās bakas, kā pasaule uz to reaģētu – vaicā Bils? Nez kāpēc viņam neviens nevaicā, ko viņš murgo un kāpēc lai kāds to darītu – tie var būt tikai un vienīgi pašu specdienestu organizēti pasākumi, lai kārtējo reizi izspēlētu kādu histērijas scenāriju un sasniegtu savus nolūkus. Žēl, ka pasaule to joprojām nesaprot, kas ir Bils un kas te notiek. Šobrīd viņš ir pasaules 4tais bagātākais cilvēks – tas, protams, ir uz papīra un viņš ir gluži apsēsts ar savām idejām par to, ka pasaule noteikti piedzīvos vēl neskaitāmas pandēmijas, bet vakcīnas kļūst par plāksteriem un zemādas tetovējumiem – vēl taču viņam ir bēdīgi slavenais patents 666, kur cilvēks tiek atalgots ar kriptovalūtām, kas tiek ģenerētas no viņa paša ķermeņa aktivitātēm. Un viņš, kā jau filantrops, ir gatavs turpināt un ieguldīt tajā visa arī savus miljardus.

Ko tas viss nozīmē mums? To, ka šī afēra nekad nebeigsies, jo tūlīt pat sekos nākamie soļi, bet Bils vienkārši ir gana laipns un to pastāsta jau iepriekš. Tāpēc viss ir pašu cilvēku rokās, kad viņi beidzot sapratīs, kas organizē visu šo neprātu.

A .Vasiļevskis

www.mainampasauli.news

One thought on “Bils atkal draud pasaulei

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.