Baidena šprices plāns – uz Augstāko tiesu

ASV cīņa par obligāto injekciju turpinās. Pēc vairākiem labvēlīgiem spriedumiem un Baidena šprices plāna apturēšanas bija jāseko arī nākamai fāzei un šobrīd nākamās instances tiesa atkal ir devusi zaļo gaismu tam notikt. Lieta dodas uz Augstāko tiesu.

Vienlaicīgi tas nozīmē, ka šobrīd atkal spēkā paliek viņu OSHA aģentūrai uzliktais pienākums uztiept obligāto injekciju visas kompānijās, kur ir vairāk par 100 darbiniekiem. Turklāt šajā instancē par to lēma tikai trīs tiesneši un rezultāts bija 2 pret vienu par labu Baidena plānam.

Protams, aktīvisti šo tūlīt pat pārsūdzēja Augstākajā tiesā, kas tad arī pieņems galējo lēmumu un  tas būs kritisks, vēsturisks brīdis ne vien pašām ASV, bet visai pasaulei. Loģiski, ka tam visam tik un tā būtu jānonāk līdz turienei, jo pārsūdzētu abas puses jebkurā gadījumā. Realitāte ir tāda, ka lēmums par labu špricei arī šajā tiesā tālāk ievadīs procesu, kur sarkanie štati tad vispār sāks atdalīšanos  no ASV, jo tur dažos no tiem jau ir ieviesta pilnīgi pretēja likumdošana, kas aizliedz prasīt potes darba vietās kā nosacījumu tam, lai varētu tajās atrasties. Tāpēc jebkurā gadījumā tas viss būs ļoti dramatisks pavērsiens. Bet kamēr šīs lietas virzās pa tiesām, tikmēr cilvēkus atlaiž, injekcijas uzpiež un pilsētas sadala savus iedzīvotājus kastās atbilstoši to vēlmei pakļauties režīmam.

Šīs konkrētās tiesas pamatojums, kāpēc tika lemts par labu atkal šo procesu turpināt, ir vairāk kā dīvains. Kaut arī, ja saprot lietu patieso būtību, tad tas ir šokējoši atklāts. Proti, ņemot vērā to, ka vecais normālais vairs neatgriezīsies, darba devēji un darbinieki meklē jaunus veidus, kā nodrošināt veselības aizsardzību un kā aizsargāties no vīrusa un viņi ir vērsušies pie OSHA, lai tā palīdz nodrošināt drošu vidi…

Tie ir tīrākie meli, jo neviens nav vērsies pie šīs aģentūras, izņemot Baidena administrāciju, kas to izmanto kā instrumentu potniecības stratēģijas ieviešanai. Tālāk tiesa secina, ka vīruss turpina izplatīties, mutēties un nogalināt, traucējot cilvēkiem atgriezties darbā. Realitātē tā ir režīmu politika, lokdauni un aizliegumi, kas traucē cilvēkiem un tos nogalina, nevis vīruss – ne jau tas aizvēra biznesus, bet to izdarīja vietējās valdības. Ir štati, kur tas nekad netika darīts, kā Dienvidu Dakota.

Vārdu sakot, visa afēras esence. Tā ir cīņa starp veco un jauno normālo, divām ideoloģijām, brīvību un fašismu, demokrātiju un bio-kiber-drošības cietumu. Pārbaude ASV Konstitūcijām un cilvēku tiesībām tātad dodas uz Augstāko tiesu, kura pagājušā gadā atteicās izskatīt Baidena vēlēšanu zagšanu. Cik ļoti tautas mīlēts un populārs šodien ir Baidens un vai tiešām kaut kas tāds varēja uzvarēt godīgā ceļā, to mēs varbūt uzzināsim pēc laika, bet šobrīd tai pašai tiesai tad ir jāizlemj par to, vai Baidenam ir tiesības uzspiest poti, vai tomēr nav.

A. Vasiļevskis

www.mainampasauli.news

9 thoughts on “Baidena šprices plāns – uz Augstāko tiesu

  1. I like the valuable info you provide on your articles. I will bookmark your weblog and take a look at once more here regularly. I am quite sure I’ll learn many new stuff proper here! Best of luck for the next!

  2. Hi, I think your site might be having browser compatibility issues. When I look at your website in Safari, it looks fine but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping. I just wanted to give you a quick heads up! Other then that, fantastic blog!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.