Austrālijā oficiāli nodibināta Jaunā pasaules kārtība

Par to atklātā tekstā nupat paziņoja valsts “Veselības un medicīnisko pētījumu ministrs” Brads Hazards. Tas izskanēja publiskajā ziņu kanālā, runājot par jauno ‘vīrusa’ vilni Austrālijā – saskaņā ar ministra teikto, lokdauni iezīmē jauno pasaules kārtību.

Tad beidzot tas ir izskanējis baisi, tieši un nepārprotami. Kopš tā laika, kad vēl 90to sākumā šo jēdzienu skaļi izteica Bušs vecākais, līdz 2021.gada vidum – tik ilgs bija pēdējais sagatavošanās posms šim procesam.

Un tagad to visai pasaulei paziņo šis ministrs, aicinot cilvēkus tam pakļauties, jo tā tas ‘vienkārši ir’

Šī ir pasaules pandēmija – tas ir gadsimta notikums. Tāpēc mēs varam sagaidīt, ka mums būs transmisijas ik pa laikam. Mums tas jāpieņem kā jaunā pasaules kārtība.

Šis jēdziens publiskajā telpā figurēja atklātā formā vismaz pēdējos 30 gadus. Par to kopš Buša vecākā laikiem runājuši un pieminējuši daudzi globāla mēroga politiķi, ieskaitot Džo Baidenu, kad tas vēl bija vice prezidents Obamas administrācijā. Visu šo laiku tā skaitījās sazvērestības teorija, bet saprāta balsis par šo procesu brīdināja gadu desmitiem. Tas ir tas pats lielais Resets, visu robežu un nacionālo valstu likvidācija, demokrātijas un cilvēktiesību demontāža un pasaules sabiedrības absorbācija globālās verdzības sistēmā. Visi domāja vien par to, kas varētu būt katalizators tādām grandiozām pārmaiņām un kā viņi to grasās izdarīt – bet atbilde ir dota. Tā ir vīrusa afēr.

Kā tad šobrīd tas izskatās Austrālijā? Satikties var tikai divi cilvēki ārpus mājas, tālāk par 6 jūdzēm no tās nedrīkst doties. Pat ne uz veikaliem – iepirkties var viens cilvēks no katras mājsaimniecības un tikai to, ko valdība uzskata par pieļaujamu. Šobrīd tādā situācijā atrodas jau abas lielākās pilsētas – Sidneja un Melburna.

Bēres var apmeklēt ne vairāk kā 10 cilvēki – lielāks skaits jau pārnēsā vīrusu. Bet pats traģiski – komiskais visā šajā ir tas, ka Austrālijā šogad miris tikai viens cilvēks, kam pierakstīts kovids. Taču valsts atrodas totālas tirānijas stāvoklī un tas ir vēl smagāk, kā bija pagājušā gada rudenī.

Tikko mirst kāds cilvēks, tā valdība to var pasludināt par kovid uzliesmojumu un momentāni ieslēgt 25 miljonus cilvēku mājas arestā. Turklāt Austrālijā bija arī pamatīga švakcinācijas programma. Protams, ka tas viss bija apmāns un nekad nebija paredzēts kaut kādai normālai dzīvei.

Tas ir totalitārisms un jaunā pasaules kārtība tieši acīs un atklāti. Grūti iedomāties, ko vēl vajag izdarīt, lai cilvēki to ierauga un saprot. Kas var glābt austrāliešus no šī terora? Droši vien, ka tikai revolūcija, visu pārējo viņu ir nokavējuši, cerībā, ka tās ir tikai maskas uz 5 minūtēm. Vai pārējā pasaule spēj mācīties no šī piemēra?

A. Vasiļevskis

www.maināmpasauli.news

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.