Auseklis Lazdiņš – kas patiesībā notiek šobrīd Latvijā.

Otrdien, 24. novembrī, plkst 13:00 Andra Ciekura saruna ar 1935. gadā dzimušo latviešu inženieri elektriķi Ausekli Lazdiņu, kurš Latvijas enerģētikas attīstībai ir veltījis visu savu dzīvi, 38 sava darba gadus atrazdamies pašā tās spicē. Strādājis Latvijas Zinātņu akadēmijas Fizikāli enerģētiskā institūtā, bijis Latvijas Republikas pirmās valdības Enerģētikas ministrs (1990—1992).

Auseklis šobrīd dzīvo laukos, bet joprojām ir sabiedriski aktīvs, raksta savas pārdomas, dzīves novērojumus un atziņas savā blogā “Ausekļa pēdas”:

auseklislv.wordpress.com

auseklisdotblog.wordpress.com

Uzskata, ka mūsu visu galvenais uzdevums šobrīd ir veicināt sadraudzību un sadarbību starp Latvijas iedzīvotājiem. Vairāk kā 15 gadus seko līdzi jaunāko paaudžu dzīvei un izglītībai, jo bagāts ar 5 mazbērniem. Blogā daudz rakstu par skolu un izglītības sistēmu. Uzskata, ka jautājums Nr 1 ir garīgā izglītība, jo zināšanas ir cilvēces evolūcijas pamatā. Viņš kodolīgi pauž to savā motto:

“Ģimene bērnam ieliek pamatus, skola dod zināšanas, darbs attīsta raksturu un dzīve parāda, kā visu to var pielietot”.Komentāri (5)

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar E-pastu vai Facebook
Andy Andy 24. Nov 2020
Labvakar! Iedodiet lūdzu Andra Ciekura kontaktus, lai varētu vīnu sazvanīt. Paldies. andyrrr@inbox.lv
Andy Andy 24. Nov 2020
Andris Tomsons 24. Nov 2020
Andris Tomsons 24. Nov 2020
Ieva Ramane 24. Nov 2020
Labdien! Kā mums rīkoties šodien?