Atjaunotais statuss jeb dzīve kā progamma

Jaunumi no potnieku pasaules. Tur tagad notiek centieni atkal izmainīt jēdzienus, kas saistās ar tā saucamo pilno vakcināciju. Kā zināms, tad viss sākās ar skaistiem solījumiem par divām potēm vai pat vienu, kas nodrošina attiecīgo statusu un iespēju spriņģot zaļā pļavā.

Tagad esam nonākuši līdz regulārai bateriju uzlādei. Sekojoši, arī federālie veselības ierēdņi nonākuši pie vajadzības izmainīt šo jēdzienu – pareizāk sakot, atcelt vispār, tā kā līdz ar šo paradigmu jeb mūžīgo spricēšanos tāds pilnībā vakcinēts statuss nemaz nav iespējams, tāpat, kā nav iespējams iegūt galējo Windows programmu, tā visu laiku prasa atjaunojumus.

Tieši to arī paziņoja dakters Fauči šīsnedēļas lekcijā savā institūtā. Mēs lietojam terminoloģiju, kas saucas ‘laicīgi atjaunināts’ līdzšinējās ‘pilnas vakcinācijas’ vietā – viņš atklāj. Uz doto brīdi optimālā aizsardzība skaitās trešais būsteris ar mRNS vai otrā doza ar Jansen. Tas ir ASV, jo tur apstiprinātas joprojām ir tikai trīs potes. Angliski šis jēdziens saucas ‘up-to-date’, tieši tāpat, kā IT terminoloģijā, kur programmatūrai notiek regulāri atjauninājumi. Nu lūk, aplis ir noslēdzies un cilvēks oficiāli kļūst par programmējamu biorobotiņu.

CDC tai pašā otrdienā paziņoja arī to, ka prasība pēc trešās dozas tiek samazināta līdz 5 mēnešiem pēc otrās, tādejādi samazinot to vēl par mēnesi. Pētījumi liecinot, ka boosteris palielina antivielas 25 reizes pēc Pfizer un pat 37 reizes pēc Moderna. Jautājums gan, vai atkal uz 5 mēnešiem? Kaut arī Fauči, Baidens un citi vakcinatori jau mēnešiem izdara maksimālu spiedienu uz trešo šprici, tomēr CDC definīcija joprojām stāv tā pati – pilns kurss kā primārās dozas pēc divām nedēļām. To viņi pagaidām arī negrasoties mainīt – tā paziņoja direktora Valenska arī šonedēļ. Tāpat neesot plānu to mainīt attiecībā uz  ceļošanas vadlīnijām, vai medicīnas aprūpes sistēmu – Baltā nama vīrusa reaģēšanas koordinators Jeff Zients.

Tai pašā laikā CDC jau ir uzlabojusi vadlīnijas, kas ietver šo jauno jēdzienu – būt atjaunotam, balstoties uz potes tipu un vecuma grupu. Mēs rekomendējam veikt šos atjaunojumus ar papildus dozām, kas viņiem pienākas – saka tā pati Valenska. Šo jauno vadlīniju virsraksts ir tieši tāds – esiet laicīgi atjaunots ar savām potēm. Tad it kā ir, it kā nav oficiāli izmainīts tas jēdziens, bet realitātē tomēr ir, droši vien cilvēkiem ir jādod laiks attapties katrā nākamā fāzē un tad bīdīt viņus uz jaunām atklāsmēm un jēdzieniem, kas tagad ar viņiem tiek darīts un kas viņi skaitās, jeb kādi atjaunojumi ir jāizdara, lai iegūtu īslaicīgu piekļuvi kādām privilēģijām.

A. Vasiļlevskis

www.mainampasauli.news

One thought on “Atjaunotais statuss jeb dzīve kā progamma

  1. You are so cool! I don’t think I’ve read through anything like this before. So great to discover someone with some original thoughts on this subject. Seriously.. thank you for starting this up. This web site is something that is needed on the internet, someone with a little originality!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.