ASV sirds asociācija par miokardītu jauniešiem

Kārtējais jaunais pētījums, kas stāsta par tuvojošos injekciju katastrofu. Šoreiz to veikuši vairāki desmiti ārstu un zinātnieku no vairākām universitātēm visas ASV un tas tika publicēts Sirds asociācijas – AHA žurnālā Circulation.

Datums – šī gada 6.decembris. Kas tad šoreiz – šeit tika pētīti 139 bērni un jaunieši ar aizdomām par miokardītu pēc injekcijas. No tiem 49 tika atzīti jau kā klīniska diagnoze, bet 91 atzīmēts kā iespējams. Vidējais vecums viņiem bija 15.8 gadi, viņi pārstāv dažādas rases un pētījums ir veikts 30 dienu laikā pēc injekcijas.

Miokardīts ir sirds muskuļa iekaisums, bet perikardīts ir sirds ārējo audu iekaisums. Abas ir ļoti nopietnas diagnozes, jo sirds ir vitāli svarīgs orgāns, kam jāuztur visi dzīvības procesi organismā un arī tāpēc, ka sirds muskulis nevar atjaunoties. Tāpēc šīs problēmas viegli var novest pie infarkta un līdz ar to ievērojami samazināt cilvēka dzīves ilgumu.

Pētījumā redzams, ka miokardīta pazīmes tika atklātas 136 gadījumos un 131 no tiem tas saistīts ar Pfizer injekciju, turklāt 128 gadījumos pēc otrās dozas. Galvenie simptomi ir sāpes krūtīs, bet 26 no viņiem tika nogādāti intensīvās terapijas nodaļās. Saskaņā ar britu regulatora MHRA datiem, līdz 17.novembrim reģistrēti 686 miokardīta un 578 perikardīta gadījumi. Kopumā tie ir 18354 sirds problēmu gadījumi un 290 letāli iznākumi.

Protams, šeit arī jāņem vērā, ka MHRA sistēmā iepriekš ir zināms tas, ka tur ziņo tikai par 10% gadījumu. Savukārt 29.novembrī UKHSA  – britu veselības aģentūra atzina sirds problēmas kā iespējamas injekciju blaknes un pat izdeva īpašas vadlīnijas ārstiem, kā to diagnosticēt un kā rīkoties šajos gadījumos. Visvairāk tas skar cilvēkus zem 40 gadiem un īpaši jauniešus. Arī šī dokumenta pirmajā sekcijā redzams, ka slimnīcās nonāk ievērojams skaits jauniešu ar šo diagnozi.

Savukārt septembrī britu vakcinācijas komiteja JCVI tā arī nespēja attaisnot injicēšanas vajadzību šai vecuma grupai. Tāpat, kā to nespēj arī mūsu režīms, tā vietā Rebaltika tikai nocenzē sarunas par šo tēmu un Youtube to izdzēš. Taču bērni faktiski neslimo un arī nemirst no šī brīnumu vīrusa, taču par spīti tam, britu salās valdība pirmo reizi ignorēja šīs komitejas slēdzienu, bet tā vietā paklausīja medicīnas bosu Chris Whitty. Turklāt tur jau tiek autorizēta otrā doza, bet tā saskaņā ar šo pētījumu daudzas reizes palielina risku iedzīvoties sirds problēmās – ierēdņi to zina, pētījums ir pieejams, taču viņi cītīgi dara savu melno darbu. Viss vecāku ziņā, režīma nostāja ir skaidra un droši vien, ka tas tiks kaut kādā veidā padarīts par obligātu, tas ir tikai laika jautājums – ja nebūs pietiekošas  ‘aptveres’

A. Vasiļevskis

www.mainampasauli.news

8 thoughts on “ASV sirds asociācija par miokardītu jauniešiem

  1. Hi! I’m at work surfing around your blog from my new iphone! Just wanted to say I love reading your blog and look forward to all your posts! Keep up the excellent work!

  2. Today, I went to the beachfront with my children. I found a sea shell and gave it to my 4 year old daughter and said “You can hear the ocean if you put this to your ear.” She put the shell to her ear and screamed. There was a hermit crab inside and it pinched her ear. She never wants to go back! LoL I know this is totally off topic but I had to tell someone!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.