Arvīds Ulme: Pārdomām par 12.12.20

Te raksts pirms 15 ! GADIEM… pārdomām par 12.12.2020.

Uz posta ostu peld zvaigžņots plosts
Pa straumi prom aizpeld – plosts karogots…
Tik krastā paliek tīri izcirsti meži
Un cilvēku bērni - atzaroti…
Neatkarība ir neizbēgama.

1. Pārdotā āda.
Iestājoties lepnajā un tik daudz-sološajā Eiropas Savienībā, domājam, ka pārdosim tikai savu ādiņu, bet nu izrādās, ka esam pārdevuši savu Dvēselīti. Vienkārši – pārdevušies…
Tad, kad Latvijai bija jāizdara izvēle vai maz vērts kāpt šajā ES globalizācijas vilcienā, mums biļete nebija jāpērk. Gluži otrādi – no visām pusēm un visiem tika solīta nauda, nauda, nauda: Ceļu un tiltu būvēm, zemniekiem un uzņēmējiem, slimnīcām, viesnīcām, lidostām, kā arī skolām, augstskolām un pat sabiedriskajām organizācijām… ļaužu prāti bija tā aizņemti ar tuvojošos zelta lietu, ka Vides aizsardzības kluba (VAK) pretkampaņa – „Mans zelts ir mana tauta…!” palika īsti nesadzirdēta un tā nu mēs arī nokļuvām šajā smukajā vagoniņā…
Un, jāsaka – gods, kam gods, solītais tika pildīts: Visdažādāko Eiropas fondu nauda tika iepludināta Latvijā un nu šķita, ka mēs varēsim sākt ”dzīvot zaļi”.
Bet… še tev- pēkšņi it kā no „nekurienes” mums uzkrita slavenā KRĪZE. Un visa tā naudiņa izkūpēja nezināma virzienā… kaut kur – nekurienē… Jā, tik tiešām, „nauda- tā ir ilūzija”, kā teica Romas pāvests Benedikts XVI
Un tomēr, būtu ļoti interesanti uzzināt, kur tad tā nauda īsti palika, ka tā nav ne ļaudīm, ne uzņēmējiem, ne valstij, un pat, kā izrādās nav arī bankām… Kaut gan tieši tām lielās supervalstis un mazās valstiņas rietumos un austrumos nemitīgi maksā un maksā miljardus un miljardus… Arī Latvijai nācās steidzīgi samaksāt Parexsiņam miljardiņu, citādi mums pēc tam nāktos maksāt trīskārtīgi.
Varbūt, kamēr mēs baudījām šo, dažiem tik trekno, gadu labumus, ir noticis kāds banku Pasaules karš pret valstīm un nu, valstis tagad spiestas tām maksāt.


Kas notiek šai pasaulē? Banku sazvērestība vai Globalizācijas uzvaras gājiens?

2. Globalizācijas rēgs klīst pār Eiropu …
Un ne tikai pār Eiropu, praktiski gandrīz visa civilizācija šobrīd sirgst ar šo nāvējošo sērgu. Arī mēs, tikko kā no austrumu sarkanās globālistu apvienības apskāvieniem atbrīvojušies, nu esam, kā circeņi pelnos, ieskrējuši smalkajos rietumos/
Kā zināms, jebkāda attīstība var notikt tikai pateicoties Garīgā un Materiālā Pamatprincipu savstarpējai mijiedarbībai un līdzsvaram. Pasaules Garīgais princips ir: izplatīties un izstarot, savukārt Materiālais – savākt un apaugļot.
Cilvēkam ir dota brīva griba, izvēlēties, kam pievienoties un kam kalpot. Tā nu ir noticis, ka cilvēce arvien tāļāk un tāļāk aiziet no Garīgiem Pamatprincipiem un attiecīgi arvien vairāk kalpo Materiālam t.i., savākt un apvienot. Apvienoties, lai savāktu un, jo vairāk savāksim , jo labāk dzīvosim.
Bet tas tā nevar turpināties mūžīgi, nu jau gandrīz viss ir savākts un apaugļots. Nu jau 2% ! iedzīvotājiem pieder puse ! no visas planētas dabas resursiem. Cik gadu vēl atlicis līdz viss piederēs – vienam šīs pasaules Kņazam.


Globalizācija strauji tuvojās savam galapunktam – nekurienei. Tās postošā darbība tagad ir skaidri saskatāma ik uz soļa; Dokumentālajā filmā – „Zeme- mūsu mājas” redzam, kas notiek un jau vistuvākajā laikā, draud notikt ar mūsu planētu, bet tas pamatā ir tikai šīs planētas vareno un transnacionālo korporāciju rīcības ļaunās sekas.


Globalizācijai savu mērķu sasniegšanai ir vajadzīga paklausīga, garīgi tukša un akla sabiedrība. Vislabāk, ja tā ir patērētāju sabiedrība, kuras dievs ir nauda un bankas ir viņu svētnīca. Pārdod vai mirsti! Alkatība ir šis globalizācijas indīgais auglis. Morāles, dabas un kultūrvides degradācija ir tās pavadones. Vardarbības, spēļu elles, un sexindustrija ir viņu karogs.


Tomēr jautājums ir par to, kāpēc ļaudis, kam izsenis senču tikums vēlēja izstarot un dot, pēkšņi grib tikai savākt un ņemt un arvien vairāk un vairāk, vairāk un vairāk.

3. Ideālu izsmērēšanas kampaņa
Lai tautas un valstis ietu šo transnacionālo korporāciju pavadā, vispirms ir jāsagrauj šo tautu ideāli un vērtību sistēmu – to „ģenētisko kodu”, kas tām deva dzīvības spēku un spēju te vēl šodien būt un pastāvēt.
Pēc tam tikai atliek savākt teritoriju un tad jau var sākt mūs reformēt par lētu darbaspēku. Un, lai šīs reformas varētu realizēt ātrāk, bija vajadzīga Dižkrīze. Un nu te tā ir!


Un tas tika veikts pēc vienkāršas, bet perfekti izstrādātas shēmas. Atjaunotā Latvijā tā sākās, kā mēs labi atceramies, it kā pilnīgi nevainīgi, mums tik pierastās, bet nīstās komunisma propagandas vietā Rīgas centrā, kur reiz karājās indīgs Hruščova plakāts „..Komunisms- tā ir visas zemes ķimizācija” parādījās daudz nopietnāk noformēta cigarešu reklāma – „West is the test”. Rietumi ir garšīgi!
Nabadzīgo Centrālo grāmatnīcu pie Brīvības pieminekļa izēda bagātais MacDonalds un turpat līdzās esošajā kinoteātrī „Komjaunietis”, iemitinājās visuvarenais Kazino.
Un tā tas sākās – vispārējs spēļu elles, naktsklubu un sexfilmu uzvaras gājiens… un reklāma, reklāma, reklāma… tā rezultātā viss postošais kļuva stilīgs un tika celts godā, jo tieši viņi bija šo reklāmu pasūtītāji un zināja par ko maksā un nauda viņiem netrūka. Nauda nepārtrauktai reklāmas kampaņai… t.i. smadzeņu skalošanai.


Tomēr ar pastāvīgu netikumu reklamēšanu vien mainīt kādas tautas vērtību sistēmu un domāšanu nepietiek. Tāpēc vienlaicīgi mums nepārtraukt tika atgādināts, ko īsti nozīmē īsta demokrātija. Kas ir cilvēktiesības, dzimumu līdztiesība, vārda brīvība, integrācija un mistiskā pilsoniskā savienība, kas, acīm redzot, nozīmē visu to kopā.


Tam nolūkam no rietumiem te ieradās bagātas sabiedriskās organizācijas un izveidoja savu tīklu un skaidri lika mums saprast, ka neko nesaprotam. Izrādījās, ka Latvijā neviens neko nesaprot no dzimuma līdztiesības un tāpēc, sieviešu diskriminācija te sit augstu vilni. Kaut gan jau sarkanajā Padomija esam atskatījušies sievietes – traktoristes, mežcirtējas, ceļa strādnieces u.t.t. Un tad vēl tās homoseksuālistu, biseksuālistu, hetero … un vispār tajās sex-tiesībās mēs esam vislielākie analfabēti Eiropā.
Tad aptrūkās nauda kultūrai, bet izklaides industrijai gan tās bija kā spaļi un nu mierīgi sabiedrībai tika silti ieteikts mainīt orientāciju – uz izklaides pusi… tas ir moderni.


Vienlaicīgi vajadzēja neitralizēt neērtās nefomālās sabiedriskās organizācijas, tieši tās, kas, drūmajos un bezcerīgos gados, bija savas tautas sirdsapziņa, tās, kas atnesa Atmodas ideālu un ar savu iedrosmi un ziedoties spēju izcīnīja neatkarību.
Neformāļus likvidēja „kā šķiru” izdodot likumu, kur viņiem bija jāpārreģistrējas par formāļiem un savi ideāli jāpārdod fondu projektu un projektiņu realizēšanai, nevis savas organizācijas mērķiem.
Neformāļus, ātri aizmirsa … Jo, izrādījās, ka neatkarība ir atnākusi tā- pati no sevis vienā inteliģences konferencē un tad kopīgi krastmalā padziedot… un tad atlika tikai to pasludināt.


Tad ASV pamāja ar pirkstu, un Latvija, par lielu izbrīnu daudzām Eiropas valstīm, kā piem., Francijai un Vācijai, lepni iesaistījās kaunpilnajā Irākas karā. Naftu pret asinīm… Līdz šim mūsu armija tautas apziņa saistījās tikai ar tādiem vārdiem kā Brīvību un Neatkarība, bet tagad…


Tas daudz nopietnāk iedragāja mūsu tautas garu, nekā mēs domājam. Padomājiet, kam īsti bija kāds labums no mūsu karavīru asinīm šajā tālajā traģēdiju un neaprakstāmu ciešanu pārņemtajā musulmaņu zemē? Ne jau ASV bija vajadzīgi tie latvju karavīri, svarīgāk, lai mūsu sarkanbaltsarkanais karogs / un sirdsapziņa/ mirkst viņu asiņainā naftā. Bet par to, ka vienā jaukā dienā tie tik nīdētie un nīstie musulmaņi varētu mierīgi uzraut gaisā kādu no mūsu HESiem un vienā mirklī puse Latvijas iedzīvotāji kļūtu par barību zivīm, tas ASV nu nemaz neuztrauc.


Vēl viens uzbrukums, mūsu tautas vērtību sistēmai, kas saistīts ar musulmaņu un ebreju ticības ļaudīm, bija nesen steidzamības kārtā pieņemtās izmaiņas Dzīvnieku aizsardzības likumā, kas turpmāk pieļaus, ka dzīvu govi pakar aiz kājām pie griestiem un tad dzīvai pārgriezt rīkli… jo tādā, neiedomājami nežēlīgā, veidā nokautās govs gaļu varēs pārdot ebrejiem un musulmaņiem. Lai arī pie mums govs nav svēto dzīvnieku kārtā, kā tas ir Indijā, bet, mēs zinām, ko gadu tūkstošiem latviešiem nozīmē govs…
Neticu, ka viņiem tur Izraēlā un tālajos austrumos tik ļoti trūkst šāda gaļa, kādam citam gan vajadzīgs, lai te Latvijā kristieši iesaistās Ebreju un musulmaņu reliģiskajos upura rituālos, lai šeit tiktu īstenota garīgā reģionālā reforma; lai visus sajaukt ar visiem un sanaidotu… tā tiek grauta tautas vērtību sistēma un var sākties tās gājiens uz nekurieni.

4. Zemnieks – ienaidnieks Nr.1
Kā liecina visu pēdējo gadsimtu vēsture- visgrūtāk smadzeņu skalošanai pakļaujas mākslinieki un zemnieki. Vienmēr ar viņiem ir problēmas. Ja sadzīšana kolhozos nepalīdz, jāsūta uz pilsētu un ja ar to vēl viņiem nepietiek, tad uz kādu Īriju vai sib-īriju… Vārdu sakot, par katru cenu, tas zemnieks jādabū prom no zemes un labāk, ja tas notiktu brīvprātīgi. Kā to panākt? Izrādās ļoti vienkārši- zemnieks brīvprātīgi būs spiests pamest, vai pārdot zemi, ja nevarēs no tās izdzīvot. Tātad ar bada pātagu, nu tikai modernāk, nekā sarkano laikā.
Kā visiem labi zināms, valsts atbalsts zemniekiem citās brālīgās ES valstīs ir piecas, sešas vai pat desmit reizes lielāks, tā tad viņi savu produkciju var pārdot attiecīgi daudz reizes lētāk. Un ar to viss ir izteikts. Mūsu zemnieks, tādā veidā, ir „nolikts pie zemes”.
Zeme, uz kuras nav vērts neko audzēt, kļūst nevērtīga un tā tiek lēti pārdota (atdota) svešzemniekiem, piemēram, dāņiem. Tie uzceļ milzīgu simts tūkstoš cūku ferma, kas jau drīz pārtaps par simtiem tūkstošu tonnu kūtsmēslu izgāztuvi…
Un ne jau tikai Latgale ir pārdota. Pabrauciet pa Latviju un redzēsiet, ka tūkstošu tūkstošiem hektāru mūsu zemes saimnieki ir vācieši, dāņi, angļi… un, ka šo zemju kopšanai viņiem ir ES dāvināta tehnika. Tie latviešu kalpi viņiem nemaz nav tik vajadzīgi.

5. Lētā pārtika par dārgu cenu.
Mums maksā, lai tikai neko šai zemē neaudzējam, lai neko neražojam, bet, tikai lai pērkam viņu nedzīvo pārtiku. Par šo lēto, bet nedzīvo pārtiku mēs dārgi maksājam ar savu bērnu, visas mūsu sabiedrības veselību un, protams, arī ar augsnes veselību.
Praktiski nekontrolējamā farmaceitu industrija zeļ un plaukst. Strauji tuvojas viņu ziedu laiki, kad ES praktiski nebūs vairs veselu cilvēku.
Eiropā jau augsnes pretošanās spēja ir sagrauta. Visi tās dzīvības spēki ir patērēti gadu desmitiem ilgā cīņā ar ķimizāciju. Ja augsnē nav šo dzīvības spēku, tad to arī nav augos, attiecīgi arī dzīvniekos un cilvēkos. To pārtiku, ko mēs ēdām pirms dažiem desmitiem gadu, nevar salīdzināt ar to, kas no ES mums tiek piedāvāta šodien. Nerunāsim nemaz par ģenētiski modificēto pārtiku, ar ko pusslepus vai slepeni ir piebāzti visa veida produkti (ieskaitot Valmieras piena kombinātā ražotie bērnu jogurtiņi). Tā nu piepildās pravietojums, ka Beigu sākumā Eiropā cilvēki ēdīs 7 reizes vairāk, bet būs badā.
Šī nedzīvā pārtika paralizē arī mūsu gribu. Cilvēks bez dzīvības spēka un enerģijas nedzīvo, bet veģetē. Ar tādu būtni var viegli manipulēt un tieši tādi ļautiņi šodien ir vajadzīgi.
Zeme ir ne tikai dārgi atpirktā mūsu valsts teritorija, tā ir mūsu Dzīvības spēku avots.
Tikai atgūstot patiesu neatkarību, mēs atgūsim zaudēto godbijību pret savu zemi, mūsu mājām, mūsu Tēvzemi. Izpārdodot savu zemi, mēs ne tikai pārdodam mūsu valsts teritoriju, bet nocērtam savas saknes.

6. Reģionālā reforma – Lauku skolu un pagastu iznīdēšanai.
Viens no visciniskākajiem mūsu lauku iedzīvotāju izvešanas veidiem, ir mazo lauku skolu likvidēšanas akcijas, labi zinot, ka šīs skolas uztur visa pagasta dzīvību un nākotnes cerību.
Bet, lai visam pieliktu punktu, vairs atlika tikai īstenot mazo pagastu likvidāciju, pielietojot tā saucamo – reģionālo reformu, kura rezultāta iedzīvotāji pamet laukus un dodas uz pilsētām meklēt darbu, bet tur jau viņus, atplēstām rokām, sagaida banku gudri sarūpētā un mūsu politiķu alkatības atbalstītā Dižkrīze ar bezdarbu un izmisumu. No zemes aizdzīti un pat pilsētām nevajadzīgi, kur lai viņi dodas? Nu skaidrs, ka uz ārzemēm. Bet arī tur tādi latvieši nav vajadzīgi, ja nu tikai kā- lētais darbaspēks.

7. Krīzes mērķis – radīt lēto darbaspēku.
Nekas viņiem nav vērtīgāks par lētu darbaspēku. Jau no Romas vergturu un dzimtbūšanas laikiem. Lētais darbaspēks gandrīz jau uzcēla komunismu. Lētais darbaspēks – tas ir visu laiku visu globālistu mērķis un sapnis. Un tieši KRĪZE ir tā, kas viņiem „saražo” to lēto darbaspēku.
„Jo lielāks bezdarbs, jo lētāks darbaspēks”, teica, piem., Rīgas Satiksmes Gudrie un atlaida visus konduktorus , lai par rīdzinieku 72 ! miljoniem latu nopirktu no ārzemēm E-talonu sistēmu. Kāda ārzemju firmiņa un Rīgas Domei tuva ģimenīte uzvārījās, bet tūkstošiem ģimenēm jābaidās par saviem bērniem, kas tumšos ziemas vakaros, atgriežas no nodarbībām. Un par to transporta biļetes turpmāk kļūs dārgākas… un bezdarbnieku attiecīgi vairāk, toties Domei un valstij lielāks prieks- maksāt pabalstus.
Mūsu nacionālo bagātību, mūsu mežus sagrauž superdārgie Forvarderi, kas, pēc šādu 40 tonnas smaga iznīcinātāju darba, no mūsu unikālā, svētā meža, atstāj tikai bedres. Tā mēs ar savu zaļo zeltu maksājam dārgo Forvarderu un Harvesteru ražotājiem, lai tie varētu dzīvot „zaļi”, lai tikai mūsu zemniekam nedotu iespēju ar savu tehniku ziemā veikt šos mežu darbus nesalīdzināmi saudzīgāk un kvalitatīvāk. Izrādās mūsu darbaspēks priekš mūsu mežiem ir pārāk lēts.
Arī mūsu tautas zīmols- zvejnieks ir ierakstīts lēto darbaspēku kategorijā. Piekrastes zvejniecības atbalsta nauda ir samaksāta par kuģiem, lai tos sagriež metāllūžņos, nevis lai atjaunotu molus, kur piekrastes zvejnieki vispār varētu iziet jūrā. ES labāk samaksā par mūsu cukurfabriku likvidēšanu, nekā par to modernizāciju, u.t.t. Un tad vēl ārsti, zinātnieki, profesori un tagad arī skolotāji – lētais darbaspēks.
Nekas tik labi nesajauc tautas, kā šis lētais darbaspēks. Tas plūst no nabadzīgām valstīm un bagātākām. Latviešu lētais darbaspēks aizplūst uz rietumiem, lai no austrumiem var ienākt vēl lētāks… tad no tālajiem austrumiem… vēl lētāks.

8. Piecelties-Banka nāk!
Tūkstošiem ģimenes, lai izbēgtu no viltus namīpašnieku terora, tagad uz gadu desmitiem ir faktiski kļuvušas par banku vergiem, tikai tāpēc, ka vēlējās tikt pie sava dzīvokļa. Perfekti nostrādātas masveida reklāmas kampaņas rezultātā bankas iesmērēja lētu preci par neiedomājami dārgu cenu. Es gribētu redzēt to īpašumu par ko, kāda ģimene Zviedrijā, būtu ar mieru maksāt savai bankai vai visu savu algu 30 (!!!) gadus katru mēnesi… Nez vai tas būs kaut nedaudz līdzīgs bēdīgam 2 istabu miteklīti silikātu ķieģeļu daudzstāvenē, tā saucamajā- „hruščovkā”.
Tās bankas, kas dāsni deva kredītus, nebija no Sūnu ciema. Tās labi zināja, ko darīja. Neba jau pirmo reizi ar pīpi uz jumta. Tām nebija jāgaida dižkrīze, jo tās pašas to dzemdēja un izauklēja. Un ieguvums milzīgs…


Tie, kas vēl domāja te Latvijā iekārtoties uz normālu dzīvi nu lēto darbaspēka statusā dodas uz to pašu Zviedriju, lai tikai varētu Zviedru bankām atmaksāt kredītu.
Pēc tās pašas shēmas, kas mūsu zemi (teritoriju) padarīja nevērtīgu un lētu, pēc tās pašas shēmas nevērtīgi un lēti nu ir kļuvuši šīs nevērtīgās Latvijas zemes iedzīvotāji.

9. Valsts nozagšana.
Un tagad, kad visi priekšdarbi veikti, var mierīgi ķerties pie valsts nozagšanas. Un ne gailis pakaļ nedziedās. Un nedziedāja arī. Kad Vides aizsardzības klubs(VAK) vēl 2005. gadā, naivā cerībā, nosūtīja SAB priekšniekam Kažociņam ziņojumu par to, ka, citēju:
„Valsts institūciju bezdarbības, vai pareizāk sakot – klusās piekrišanas dēļ, Latvijas valsts eksistenciālais pamats – zeme, pielietojot attiecīgas shēmas, tiek izpārdota citu valstu firmām un ekonomiskiem grupējumiem, kas vistuvākajā nākotnē tieši skars Latvijas valsts drošību un pastāvēšanu. Jo faktiski notiek Latvijas teritorijas legāla okupācija par naudu”.- – –
Kā piemēru, citu starpā, VAK Kažociņam norādīja arī uz vispārzināmiem SIA Merks superveiksmīgiem pirkumiem, vienā no kuriem- ārvalstu SIA „MERKS” 2005. gada 13. maijā no Rīgas Domes nopirka Rīgas centrā, Skanstes ielā zemi 105 770 m² kopplatībā par 2 897 000 Ls (27,39 Ls/m²) un jau pēc mēneša- 21. jūnijā SIA „MERKS” šo pašu zemi ieķīlā „Hansabankā” par 17 150 000 Ls (vai 161,17 Ls/m²).
Rezultātā, Rīgas Domes varasvīri vienkārši uzdāvina ārvalstu /Krievijas/ firmai „MERKS” 14,26 miljonus latu. Vai arī Hansabanka netīšam pārmaksājās par šiem 14,6 miljoniem..
SAB priekšnieks acīmredzot jau tad bija apmetis savu kažociņu uz otru pusi un par tādiem sīkumiem nemaz neinteresējās ne tad un ne tagad. Un laikam jau arī tāpēc Saeima viņu ievēlēja uz vēl vienu termiņu.
Valsts nozagšanas piemērus varētu minēt bez gala. Bet kāda tam jēga?

Vienīgais, ko varam darīt, ir pieņemt Misūri universitātes ekonomikas profesora Maikla Hadsona ieteikumu: un censties panākt, lai tiktu sodīti tie, kas nolaupīja Latvijas neatkarību, pieprasot Latvijas varas elites noziegumu starptautisku izmeklēšanu, kā to jau sākusi Islande.

10. Atkarība vai dzīvība.
Domāju, ka nav nepieciešams turpināt šo, vispārzināmo faktu uzskaitījumu, jo tāpat jau ir skaidrs, ka TĀ turpināt vairs nevar.
Bez šaubām, šī ekonomiskā krīze reiz beigsies, bez šaubām, reiz arī mums laimēsies ievēlēt nesavtīgu valdību, kas mīlēs, godās un cienīs savu tautu un darīs visu iespējamo, lai sabiedrībā, atkal atgriežas mīlestība, piedošana un miers. Lai visi tie, kas pa šiem gadiem aizgājuši sāpīgā attālumā no Dieva – atgriežas un tautā, garīgās krīzes un depresijas vietā, nāk atdzimšana un saskaņa.
Bet, ak, vai! Laiks, kad mums bija sava valdība, kā zināms, ir pagājis, un, lai arī kādu ideālu Saeimu mēs neievēlētu, tie vairs nevarēs mūs izraut no šī posta, ne paglābt mūsu zemi no ūtrupes, lai arī kā to gribētu.
Visa reālā vara pār mums jau sen pieder citiem.
Ja tas tā nebūtu, vai tiešam, mēs būtu tur, kur esam. Vai tiešām, gadu no gada, pilnīgi visi! mūsu pašu ievēlēti pārstāvji, gan Saeimā, gan Eiroparlamentā ir kļuvuši tik alkatīgi un nejūtīgi, tik ciniski un akli, ka neredz pa kādu netīru straumi viņu pašu tauta tiek aizrauta. Redz, dzird un jūt, bet neko mainīt praktiski nevar, jo viņiem ir atvēlēta tikai „saimnieciskās daļas” pieskatīšana. Visu pārējo uzrauga – nauda.

11. Trešais ceļš.
Senrakstos un atklāsmēs šīs laiks tiek pasludināts, kā Trešais Laiks. Trešais izšķirošais garīgās Atdzimšanas laiks. Arī mums ir pienācis laiks izšķirties, vai turpināt sekot tai nežēlīgās labklājības mirāžai, vai atgriezties savās mājās, lai sāktos no jauna. Atgriezties gara brīvībā un valstiskā neatkarībā.
Lai paši savā zemē dzīvotu Brīvībā, Vienlīdzībā un Brālībā.
Ekonomikā:
• Brālība un sadarbība, nevis konkurence-
Tiesībās:
• Vienlīdzība-
Izglītībā:
• Brīvība-

Trešais ceļš jau izsenis tiek sludināts un liecināts, bet- nesadzirdēts. Neticiet, ka jums saka, ka maza valsts ir nolemta badam un postam. „Mazs ir skaists!” kā teica ievērojamais mūsdienu vides ekonomikas pamatlicējs Ernests Fridrihs Šūmahers.
Šūmahera ekonomikas modelis balstās uz vienkāršību, nevardarbību, kopienas izjūtu, darba nepieciešamību un cieņu pret to. Tā ir tāda ekonomika, kas ir atvasināta no priekšstata par dzīves jēgu un mērķi
Savukārt, lielvalstu vardarbīgā ekonomika, kuras atslēgas vārdi ir urbanizācija, industrializācija, centralizācija, efektivitāte, kvantitāte, ātrums… tuvojās savam loģiskam efektīvam, centralizētam un ātram – galam.
Tieši dižajām supervalstīm un to apvienībām, kas ar savu vardarbīgo ekonomiku ir uzbūvējuši savu šķietamo labklājību uz citu valstu nabadzības rēķina, gan tuvojās gauži laiki. Šī Dižkrīze ir nekas, salīdzinot, kas viņus, šajā Trešajā laikā, vēl sagaida, ja viņi savā augstprātīgā alkatībā neapstāsies.


Bet mums arī ir pienācis pēdējais laiks atgriezties. Atgriezties brīvībai.
Pienācis Laiks pacelt neatkarības karogu.
Pienācis Trešais izšķirošais Laiks.

128 thoughts on “Arvīds Ulme: Pārdomām par 12.12.20

 1. I feel that is one of the so much significant information for me.
  And i am glad reading your article. However wanna commentary
  on few normal things, The site style is wonderful, the articles is in reality great : D.
  Just right process, cheers

  Here is my page; www.a913.vip

 2. Nice post. I was checking continuously this blog and I am
  impressed! Extremely useful information specifically the last part :
  ) I care for such information a lot. I was looking for
  this particular information for a long time. Thank you and
  best of luck.

 3. The Buckeyes will go on to play for their ninth national title at the College Football Playoff National Championship
  versus the Alabama Crimson Tide on Jan. 11.

 4. Simply wish to say your article is as astonishing.
  The clearness in your post is simply nice and i can assume you’re an expert on this subject.
  Fine with your permission let me to grab your feed to keep updated with
  forthcoming post. Thanks a million and please
  keep up the rewarding work.

 5. My programmer is trying to persuade me to
  move to .net from PHP. I have always disliked the idea because of the
  costs. But he’s tryiong none the less. I’ve been using Movable-type on various websites
  for about a year and am nervous about switching to another platform.
  I have heard great things about blogengine.net. Is there a
  way I can transfer all my wordpress content into it?
  Any kind of help would be really appreciated!

 6. Hiya, I am really glad I’ve found this information. Today bloggers publish only about gossips and net and this is really annoying.
  A good blog with interesting content, this is what I need.
  Thank you for keeping this website, I’ll be visiting it. Do you do newsletters?
  Can’t find it.

 7. Thanks for your personal marvelous posting! I quite enjoyed reading it, you’re a great author.I
  will remember to bookmark your blog and will come back very soon. I want to encourage continue your great writing, have a nice day!

  Here is my page; Max BHB

 8. Whats up very cool web site!! Man .. Beautiful .. Amazing ..
  I’ll bookmark your blog and take the feeds additionally?
  I am satisfied to search out a lot of helpful info right here in the submit, we’d like develop more techniques on this regard, thanks
  for sharing. . . . . .

  Take a look at my blog :: Yec Keto Reviews

 9. Heya i’m for the first time here. I found this
  board and I find It really useful & it helped me out much.
  I hope to give something back and help others like you aided me.

 10. Hiya, I am really glad I’ve found this info. Nowadays bloggers publish just about gossips
  and net and this is really irritating. A good site with interesting content, this
  is what I need. Thank you for keeping this website, I’ll be
  visiting it. Do you do newsletters? Can not find it.

 11. I’m very happy to uncover this site. I wanted to thank you for ones
  time due to this wonderful read!! I definitely savored every little bit
  of it and I have you saved to fav to see new information on your web site.

 12. I think this is among the most vital info for me.
  And i am glad reading your article. But should remark on some general things, The site style is ideal,
  the articles is really great : D. Good job, cheers

 13. Hi, I do think this is an excellent web site. I stumbledupon it
  😉 I will come back once again since I saved as a favorite it.
  Money and freedom is the best way to change, may you be rich
  and continue to help others.

 14. This design is spectacular! You definitely know how to keep a reader entertained.
  Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog (well, almost…HaHa!) Wonderful job.
  I really loved what you had to say, and more than that, how you presented it.
  Too cool!

  My web blog: Total Pure CBD Reviews

 15. Wonderful goods from you, man. I’ve consider your
  stuff previous to and you’re simply extremely wonderful.
  I actually like what you’ve obtained here, certainly like
  what you’re saying and the way in which wherein you are saying it.
  You’re making it enjoyable and you continue to care for to keep
  it wise. I can not wait to learn far more from you. That is
  really a tremendous site.

  Also visit my page :: litdevelopments.com/devseo/index.php?PHPSESSID=d633d8ccc18111bf672d760b7548e3f4&action=profile;u=713097

 16. I would like to thnkx for the efforts you’ve put in writing this web site.

  I am hoping the same high-grade web site post from you in the upcoming as well.
  Actually your creative writing abilities has inspired me to get my
  own site now. Really the blogging is spreading its wings rapidly.
  Your write up is a great example of it.

  Here is my blog post; Muama Ryoko Wifi

 17. Attractive section of content. I just stumbled upon your site and
  in accession capital to assert that I acquire in fact enjoyed account your blog
  posts. Any way I’ll be subscribing to your feeds and even I achievement you access
  consistently quickly.

  my page; wikinvesting.org

 18. My spouse and i were so thankful Jordan could deal with his basic research via the ideas
  he discovered out of your web site. It is now and again perplexing to simply continually
  be giving out ideas which some people might have been trying to sell.
  We really keep in mind we’ve got the website owner to be grateful to for
  that. All of the illustrations you’ve made, the straightforward site navigation, the relationships you can help
  foster – it’s got most amazing, and it’s helping our son in addition to us consider that the topic is exciting, which is particularly indispensable.
  Thanks for all the pieces!

  Also visit my web-site Keto Boom Review

 19. Awsome info and right to the point. I am not sure if this is truly the best place to ask but do you guys have any
  ideea where to get some professional writers? Thx 🙂

  Feel free to visit my web page – Bodycor Keto Reviews (Niamh)

 20. Do you have a spam problem on this website;
  I also am a blogger, and I was wondering your situation; many
  of us have developed some nice methods and we are looking to exchange
  methods with other folks, why not shoot me an e-mail if interested.

  Also visit my web-site – VitaSilk Lux

 21. I’m truly enjoying the design and layout of your blog.

  It’s a very easy on the eyes which makes it much more pleasant for me to come here and
  visit more often. Did you hire out a developer to create your theme?
  Great work!

  My site … lionking888 trusted company – Johnny

 22. I’ve been exploring for a bit for any high-quality articles
  or blog posts on this kind of house . Exploring in Yahoo I eventually stumbled upon this web site.
  Reading this information So i am happy to exhibit that I have a very excellent uncanny feeling I came
  upon exactly what I needed. I most no doubt will make certain to do not omit this web site and give it a look on a relentless basis.

  Look into my page … ntc33 kiosk download (mega888-my.com)

 23. Hi there! This is my first visit to your blog! We are a team
  of volunteers and starting a new initiative in a community in the same niche.

  Your blog provided us valuable information to work on. You have done a
  outstanding job!

  Here is my web blog – scr playboy2 (Cleo)

 24. Hey would you mind letting me know which hosting company you’re working with?
  I’ve loaded your blog in 3 completely different browsers and I must say this blog loads a lot quicker then most.

  Can you suggest a good hosting provider at a reasonable price?

  Thank you, I appreciate it!

  Check out my homepage Herbivore CBD Review

 25. At this time it sounds like BlogEngine is the preferred blogging platform
  out there right now. (from what I’ve read) Is that what you
  are using on your blog?

  Also visit my web-site – Nila

 26. Undeniably believe that that you stated. Your favourite reason appeared to be on the web the simplest factor to be mindful of.
  I say to you, I certainly get annoyed whilst folks think about concerns that they plainly don’t recognise about.
  You controlled to hit the nail upon the top and defined out
  the whole thing with no need side effect , other people can take a signal.
  Will probably be back to get more. Thank you

  Take a look at my page: theocratic.net

 27. Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you
  relied on the video to make your point. You obviously know what youre talking about, why throw away
  your intelligence on just posting videos to your weblog
  when you could be giving us something enlightening to read?

  Here is my web-site :: cara id test sky1388 – 918kiss-m.com/sky1388

 28. Whats up are using WordPress for your blog platform?
  I’m new to the blog world but I’m trying to get started and set up my own.
  Do you require any html coding knowledge to make your own blog?

  Any help would be really appreciated!

  Also visit my web-site: Lanny

 29. I like the valuable information you provide in your articles.
  I’ll bookmark your blog and check again here regularly. I’m quite certain I’ll learn plenty of new stuff right
  here! Best of luck for the next!

 30. Attractive section of content. I just stumbled upon your blog and in accession capital to
  assert that I get actually enjoyed account your blog
  posts. Anyway I’ll be subscribing to your feeds and even I achievement you access consistently rapidly.

  Look at my site; rollex11 website

 31. I was recommended this web site by my cousin. I’m
  not sure whether this post is written by him as nobody
  else know such detailed about my problem. You’re amazing!
  Thanks!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.