Ārsti un zinātnieki nosūtījuši Eiropas Zāļu aģentūrai brīdinājumu par Covid vakcīnu bīstamību

2021. gada 15. martā / World Doctors Alliance

Lai gan vēl nesen tika smīkņāts par zinošāko cilvēku brīdinājumiem un galvenie plašsaziņas līdzekļi Covid vakcīnas tikai cildināja, nupat aina ir pamainījusies — pēdējo 2 nedēļu laikā pat galvenajos medijos parādījusies virkne ziņu par smagiem blakusefektiem un nāves gadījumiem pēc vakcinēšanas — arī Latvijā. Neilgi pirms AstraZeneca vakcīnas apturēšanas Dānijā un Norvēģijā un izskanējušiem ieteikumiem to darīt vairākās citās valstīs pasaules ārsti un zinātnieki nosūtījuši nopietnu brīdinājumu Eiropas Zāļu Aģentūrai — “vakcīnas ir eksperiments ar cilvēkiem”!

Zinātnieku un ārstu grupa ap profesoru Suharitu Bakdi februāra beigās publicējusi atklātu vēstuli, aicinot Eiropas Zāļu aģentūru (EZA) atbildēt uz steidzamiem drošības jautājumiem sakarā ar Covid vakcīnām vai atsaukt vakcīnu atļaujas. Suharits Bakdi (Sucharit Bhakdi) ir taizemiešu izcelsmes emeritētais mikrobioloģijas un imunoloģijas profesors, bijušais Tībingenes Medicīniskās mikrobioloģijas un higiēnas institūta (Vācijā) vadītājs, kas izcēlies ar nelokāmu pretestību “pandēmijas” propagandai un meliem. Viņa video ieraksti regulāri tiek no Youtube kanāla.

Vēstulē aprakstītas nopietnas iespējamās Covid vakcīnas tehnoloģijas sekas, brīdinot par iespējamām autoimūnām reakcijām, asins recēšanas patoloģijām, insultu un iekšēju asiņošanu, “tostarp smadzenēs, mugurkaula smadzenēs un sirdī”.

Vēstules autori pieprasa pierādījumus tam, ka katrs aprakstītais medicīniskais apdraudējums “pirmsklīnisko dzīvnieku modeļos ar visām trim vakcīnām tika izslēgts, pirms EZA tās apstiprināja lietošanai cilvēkiem”.

“Ja visi šādi pierādījumi nebūs pieejami,” raksta autori, “mēs pieprasām atsaukt atļaujas gēnus ietekmējošu vakcīnu lietošanai, kamēr EZA nav pienācīgi rūpīgi pārbaudījusi visus iepriekš minētos jautājumus.”

Vēstule ir adresēta EZA izpilddirektoram Emeram Kukam (Emer Cook) un tika nosūtīta pirmdien, 2021. gada 1. martā. Vēstules kopiju saņēma arī Eiropas Padomes prezidents un Eiropas Komisijas priekšsēdētājs.

Tajā teikts: “Mēs principā atbalstām jaunu medicīniskas iejaukšanās metožu izmantošanu.” Tomēr “pastāv nopietnas bažas — tostarp iepriekš izklāstītās, bet neaprobežojoties ar tām —, ka

EZA apstiprinājums Covid vakcīnām bija priekšlaicīgs un neapdomīgs, un ka vakcīnu ievadīšana bija un joprojām ir ‘eksperiments ar cilvēkiem’, kas aizvien pārkāpj Nirnbergas kodeksa noteikumus.”

Ārstu un zinātnieku vēstule izlasāma šeit.

Šavukārt šeit var noklausīties profesora Suharita Bakdi video komentāru par ārstu vēstuli (pagaidām tikai angļu valodā; atvainojamies par neērtībām).

Publiskā komentārā ārstu un zinātnieku grupa teic…

“Tiklīdz mēs piegādājām savu vēstuli, Norvēģijas Zāļu aģentūra brīdināja, ka Covid-19 vakcīnas var būt pārāk riskantas lietošanai vājiem vecāka gadagājuma cilvēkiem — tieši šo grupu vakcīnai bija paredzēts aizsargāt. Mēs piebildīsim, ka, pateicoties vakcīnu darbības mehānismam — stimulēt pīķa (spike) proteīnu ražošanu, kam ir nelabvēlīgas fiziopatoloģiskas īpašības —, ievainojami var būt arī cilvēki, kas nav veci un ir slimi. Jauni dati liecina, ka vakcīnas blakusparādības trīs reizes biežāk ir tiem, kas iepriekš ir bijuši inficēti, piemēram, ar koronavīrusu. Nevienai no vakcīnām nav veikta klīniskā pārbaude, kas ilgtu vairāk par dažiem mēnešiem, kas vienkārši ir par maz, lai pārliecinātos par tās drošību un efektivitāti.

“Tāpēc mēs uzskatām, ka iesākumā ir svarīgi uzskaitīt un novērtēt visus nāves gadījumus, kas notikuši 28 dienu laikā pēc vakcinācijas, un salīdzināt to klīnisko ainu ar gadījumiem, kad cilvēki miruši nevakcinēti.

“Plašāk runājot par Covid vakcīnu izstrādi, Eiropas Padomes Parlamentārā asambleja savā 2021. gada 27. janvāra rezolūcijā Nr. 2361 ir paziņojusi, ka dalībvalstīm jānodrošina, lai visas Covid vakcīnas balstītos uz augstas kvalitātes izmēģinājumiem, kas ir pamatoti un noris ētiskā veidā. EZA amatpersonām un citām regulatīvām struktūrām ES valstīs šie kritēriji ir saistoši. Viņiem jāzina, ka viņi, izmantojot medicīniskus izstrādājumus, kas joprojām ir 3. fāzes pētījumos, iespējams, pārkāpj EP Rezolūciju Nr. 2361.

“Saskaņā ar Rezolūciju Nr. 2361 dalībvalstīm arī jāinformē pilsoņi par to, ka vakcinācija NAV obligāta, un jānodrošina, lai neviens netiktu politiski, sociāli vai kā citādi spiests vakcinēties.

Tulkojusi un sagatavojusi L. Tjuniņa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.