Anticilvēku antivielas.

Tūkstošiem gadu cilvēce ir cīnījusies par tiesībām uz dzīvību un veselības aizsardzību. Tagad izskatās, ka viss iet uz to, ka mums nāksies cīnīties par tiesībām slimot un nomirt. Par to, lai slimība netiktu uzskatīta par kriminālnoziegumu. Jo slimības un nāve ir neatņemama katra cilvēka dzīves un cilvēces kā bioloģiskas sugas sastāvdaļa. Un tā tas ir visiem dzīviem organismiem uz mūsu nebūt ne mūžīgās planētas.

Slavenais ārsts un TV šova vadītājs Aleksandrs Mjasņikovs programmas “tiešais kontakts” ēterā pažēlojās, ka Krievijā pret koronavīrusu ir vakcinēti pārāk maz cilvēku, un publiski aicināja uz piespiedu vakcināciju, un cilvēku diskriminēšanu pēc medicīniskām pazīmēm. “Lai nevakcinētie staigā maskās, nelido ar lidmašīnām, neiet uz restorāniem. Bet vakcinētie visu to darīs – staigās bez maskām, smaidīs, priecāsies par dzīvi,” – viņš atklāti paziņoja. Starp citu, gadu atpakaļ doktors Mjasņikovs aktīvi publiskajā telpā stāstīja, ka jaunais vīruss nav bīstamāks par gripu un ka “tas viss drīz beigsies”.

Šādu spriedelējumu nepārprotama amoralitāte ir pilnībā acīmredzama. Šai sakarā es uzreiz atcerējos seno Spartu, kur vājos zēnus meta zemē no klints, jo viņi tāpat nespēs karot. Kā arī Seheja Imamuras (Shōhei Imamura) dižo japāņu filmu “Balāde par Narajamu” (1983). Filma stāsta par bada laikiem Japānā, kad jaundzimušos zēnus, lai nevairotu “liekas mutes”, vienkārši nogalināja, bet nespējīgos večukus veda uz Narajamas kalna virsotni nomirt vientulībā no bada un aukstuma. Izskatās, ka cilvēce sāk aktīvi aizgūt līdzīgas “humānas” prakses gan cīņā ar moderno vīrusu, gan arī attiecībā uz cilvēka veselību vispār.

Bet, ja atmetam morālos vērtējumus, tad pat tikai no tīri medicīniska skatu punkta mēģinājumi piespiest cilvēkus uz obligātu vakcinēšanos pret Covid19, atklāti draudot ar nevakcinēto diskrimināciju, neiztur kritiku. Pie tam šādi draudi vēl jo vairāk samazina uzticību vakcīnām.

Ja jau vakcīnas pret koronavīrusu ir efektīvas un drošas, ja jau laimīgie vakcinētie garantēti nevar ne citus aplipināt, ne paši saslimt, tad kāpēc it visur turpina vakcinētos testēt gan lidojumu laikā pat valsts iekšienē, gan pirms masu pasākumiem? Kāpēc Maltā, kur nesen [2021.gada maijs] medicīnas iestādes paziņoja par kolektīvās imunitātes sasniegšanu 70% iedzīvotāju vakcinēšanas dēļ, nesteidzas atcelt masku režīmu iekštelpās pat vakcinētajiem? Kāpēc Vācija no 2021.gada 23.maija aizliedza pie sevis iebraukt pat vakcinētiem Lielbritānijas pilsoņiem, pamatojot to ar britu celmu bīstamību. Tātad Vācijas varasiestāžu ieskatā vakcīnas neaizsargā no šiem celmiem?

Izejot no tā, ko mēs zinām par šo vīrusu, visiem mēģinājumiem draudēt nevakcinētajiem ar diskrimināciju vai arī gluži otrādi iemānīt cilvēkiem vakcīnu ar “ekskluzīvu labumu” solījumiem (tādiem kā tiesības nenēsāt nekur maskas, iespējas iet uz koncertiem un brīvi lidot pa pasauli) nav nekāda medicīniska pamata.

2021.gada aprīļa vidū autoratīvākajā pasaules zinātniski – medicīniskajā žurnālā “The Lancet” tika publicēts šķiet viens no svarīgākajiem rakstiem par koronavīrusu visas pamdēmijas laikā. Balstoties uz dažādu pētījumu summāriem secinājumiem, raksts satur vērtējumu, kurš maina mūsu bāzes priekšstatus par Covid19, izskaidrojot karantīnu, masku un citu nemedicīnisku metožu cīņai ar vīrusu plašo izgāšanos. To izgāšanos, kura pēc visas pieejamās statistikas (ja vien uz to nepievēra acis) bija acīmredzama vēl 2020.gada vasarā. Pie reizes šis raksts arī izskaidro to, kāpēc pēc visiem bez izņēmumiem mērījumiem dažādās valstīs, dažādās fokus grupās, dažādās pandēmijas stadijās galvenā inficēšanās vieta ar lielu starpību no citām paliek mājas un dzīvokļi, nevis sabiedriskais transports, stadioni, kafejnīcas, kinoteātri un restorāni.

Tad, lūk, šis vīruss ir tā saucamais airasola jeb lidojošais vīruss. Tā galvenā inficēšanas forma ir tieši gaisa nevis gaisa – pilienu. Vienkāršāk izsakoties, mēs pārsvarā inficējamies ne no citu cilvēku šķaudiena vai klepus, ne no viņu elpas un ne no pieskaršanās jebkādām virsmām. Mēs inficējamies no gaisa, jo esam spiesti elpot.

Un uzreiz kļūst skaidrs, ka laba ventilācija un telpu vēdināšana ir vislabākais un arī vienīgais profilakses pasākums. Un tad kļūst arī skaidrs, kādēļ maskas un cimdi, kā arī karantīnas neapstādināja un neapstādinās inficēšanos un nāves.

Ne ar sodiem, ne ar nošaušanu cilvēkus nepiespiedīsi cauru diennakti staigāt maskās un neelpot vispār. Gaisu neieslēgsi karantīnā. Tāpēc kļūst arī skaidrs, kādēļ Japānā ar tās ideālo un visaptverošo masku režīmu, kurš ilgst gandrīz pusotru gadu, tieši tagad ir inficēšanās un nāvju rekordi. Un kļūst skaidrs, kādēļ maija vidū Seišelu salas bija līderes vienlaicīgi divos, vienu otru it kā izslēdzošos rādītājos – pilnībā vakcinēto iedzīvotāju īpatsvarā (uz to brīdi jau vairāk kā 60%) un no jauna inficēto skaitā uz nosacītajiem 100 tūkstošiem iedzīvotāju.

Vakcinācija pati par sevi negarantē pandēmijas izbeigšanos: pagaidām nav droši ticama zinātniska pamatojuma, ka vakcīnas dod imunitāti līdz mūža beigām no visiem desmitiem tūkstošu (Krievijā) un jau vairāk kā miljona (visā pasaulē) vīrusa celmu. Starp citu, nesen Lielbritānijā, Jorkšīrā, konstatēja jaunu celmu ar nu jau “trīskāršu” ģenētisko mutāciju – tas ir, mutēja konkrēta vīrusa celma sākotnējās mutācijas mutācijas mutācija.

Toties kāds brīnišķīgs bizness! Masveida vakcinācija pasaulē notiek tikai pus gadu, bet vakcinācija pasaulei jau ir devusi deviņus jaunus miljardierus. Tāpēc nav brīnums, ka konkrētiem cilvēkiem un kompānijām gribās, lai “šī mūzika būtu mūžīga”. Viņi izmantos visu mediju propagandas mašinērijas spēku, lai cilvēki katru gadu turpinātu vakcinēties un revakcinēties. Lai cilvēces vēsturē pēc skaita piektā (nevis pirmā!) koronavīrusa epidēmija nekad nepārstātu mūs biedēt un nekad nebeigtos.

Ja pandēmijas sākumā momentānas cīņas ar to piekritēji vēl lietoja vārdu “humānisms” lai pamatotu ekonomikas piespiedu apstādināšanu, miljonu cilvēku izputināšanu un atteikšanos ārstēt citas, tai skaitā arī daudz bīstamākas un nāvējošākas slimības, tad tagad par humānismu vairs neieminas. Tagad tiek veikti mēģinājumi uzvelt uz cilvēkiem kolektīvo atbildību par slimību, ar kuru neizdevās tikt galā ar vulgārām policejiskām metodēm. Tagad modē ir cilvēku “kolektīvās atbildības” princips par cīņu ar vīrusu, kurš, atkārtošu vēlreiz, ir dzīvotspējīgs un izplatās pa gaisu.

Starp citu, ar terminoloģiju, kuru izmanto cilvēce šīs pandēmijas laikā, jau pašā sākumā kaut kas nebija kārtībā. Tā, ja sauc lietas īstajos vārdos, stipri muļķoja cilvēku prātus.

Piemēram, pirms koronavīrusa mēs vēl nebijām saskārušies ar tādu brīnišķīgu apzīmējumu kā “bezsimptomu slimnieki”. Kā gan es gribētu slimot ar visām slimībām bezsimptomi un noteikti pēc tam izārstēties!

Ja vīruss tik tiešām ir airasola (dažādu pētījumu dati, kā arī saslimušo un mirušo statistika to pietiekami pārliecinoši pierāda), tad galvenais “bezsimptomu slimnieks” ir … pats gaiss.

Vēl viens dīvains termins, kuru radīja šī pandēmija – “nāve no koronavīrusa infekcijas SEKĀM” (atvainojiet, nespēju atturēties no kapsloka). Cilvēki ar vīrusu nomirst no vīrusa un bakteriālās pneimonijām, no trombozēm, no insultiem, bieži vien arī no onkoloģiskām slimībām, kuras tika diagnosticētas pirms inficēšanās ar “koronu”.

Jautājums: kādēļ šos gadījumus mēs vispār uzskatām par nāvi no vienas slimības, nevis no vairākām? Ko tas nozīmē nāve “no sekām”? Mēs taču nerakstām “nomira no infarkta sekām” vai “vēža sekām”. Nav tādas medicīniskas diagnozes – “sekas”. Ir komplikācijas.

Vai mums tagad pēc tās pašas loģikas ziņos, cik cilvēku nomira no vakcinācijas “sekām”? Jo, ja mēs tik dīvaini skaitām nāves no koronavīrusa (pierakstot tur visus, kuri nomira no dažādām slimībām, bet ar pozitīvu testu uz vienu no tām), tad sanāk, ka cilvēku, kurš ir nomiris pēc vakcinācijas vienalga no kā, var mierīgi uzskatīt par mirušiem “no vakcīnas”. Manuprāt, tā darīt nedrīkst. Bet ar koronavīrusu šis triks iet cauri jau otro gadu.

Visbeidzot mans iecienītākais dīvainais termins, ar kuru mīl operēt “sanitārās diktatūras” piekritēji, – tā saucamā “virsnormas mirstība” («избыточная смертность»). Kad vīrusa statistika burtiski kliedz, ka nekādi policejiskie mēri neapstādinās pandēmiju, viņi ļoti cītīgi ignorē sev nevēlamos ciparus un faktus, kuri sagrauj to pasaules ainu, un sāk izmantot šausmu stāstiņus par “virsnormas mirstību”.

Kas tur ir ne tā? Nu piemēram, Krievijā pēc oficiāliem datiem 2020.gadā nomira par 18% vairāk cilvēku kā 2019.gadā. Vai šo starpību var nosaukt par “virsnormas mirstību”? Nē, nevar, jo nepastāv nekādas “mirstības normas”. Nav korekta atskaites punkta. Katru gadu katrā valstī nomirst dažāds cilvēku skaits.

Ja 2021.gadā epidēmija nebeigsies (un tā nebeigsies, ja par epidēmiju uzskata pašus saslimstības un nāvju faktus; par bīstamību visai populācijai nav pamata runāt – tās kā nebija, tā arī nav) un ja 2021.gadā Krievijā nomirs mazāk cilvēku kā 2020.gadā, vai mēs tad dzirdēsim kovid-psihozes piekritēju runas par “nepietiekamu mirstību”?

Mazliet savādāk par to pašu: vai Padomju Savienībā 1941.gadā [kara ar nacistisko Vāciju gads] bija “virsnormas mirstība” salīdzinājumā ar 1939.gadu? Vai 1944-ā salīdzinājumā ar 1943-o?

Un, lūk, vēl viens to spēku, kuri masku, cimdu, nebeidzamo testu un vakcīnu pārdošanu ir izveidojuši par superpelnošu biznesu un tāpēc ļoti negrib, lai dzīve atgrieztos normālās sliedēs, “medicīniskā ārprāta” rādītājs: nu ir sākusies vispārēja dzīšanās pēc “antivielām”. (Es, starp citu, pilnībā atbalstu vakcināciju, tikai tā var būt un tai ir jābūt pilnībā brīvprātīgai, un tai nedrīkst būt nekādu politisku seku.)

Visi tagad ir sākuši mērīties ar antivielu titriem, vispār nesaprotot, kas tas tāds ir. Un ir ļoti apbēdināti, kad kāds virusologs viņiem delikāti paskaidro: antivielas nozīmē tikai to, ka koronavīruss ir bijis jūsu organismā, nevis to, ka jūs nekad ar to vairs nesaslimsiet. Pie tam nozīmīgai cilvēku daļai antivielas vispār nemarķējas (tās testi neuzrāda). Un vēl ir šūnu imunitāte, kurā nav antivielu.

Obligāti medicīniski ierobežojumi noteiktās sfērās ir attaisnojami un nepieciešami. Ir skaidrs kādēļ medicīnisko komisiju iziet sportisti un kosmonauti. Vai arī kādēļ ir jāseko līdzi valstu vadītāju veselības stāvoklim, jo īpaši to valstu, kurām ir kodolieroči.

Tai pat laikā nekāda “kolektīvā veselība” nav bijusi, nav, nebūs un nemaz būt nevar. Veselība ir tikai mūsu personiskā. Saskaņā ar Krievijas Konstitūciju (punkts 19.8) katram Krievijas pilsonim ir tiesības “atteikties no medicīniskas iejaukšanās”. Un arī nekādas atbildības par “apzinātu” aplipināšanu ar koronavīrusu nevar būt. Nekāda vakcinācija nevar būt par politisku indulģenci, lai atgrieztos normālā dzīvē, aizliedzot šādu dzīvi visiem pārējiem. Cilvēki, kuri domā, ka vakcinācija ir viņu personiskais “dembelis” no epidemioloģiskās frontes uz miera laiku dzīvi, ļoti smagi kļūdās.

Cilvēkam ir pilnas tiesības saslimt un pat, bail to pateikt, – nomirt. Vispār kaut kas tāds reizēm notiek, ja nu kāds nezin. Tāda ir visa bioloģiskā daba, kuru neregulē valdību rīkojumi un prezidentu ukazi.

Gribat piespiedu vakcināciju? Bet tad katrai valstij, kura izlemj spert šādu soli, ir jāuzņemas personiskā publiskā un finansiālā atbildība par katra cilvēka nāvi pēc vakcīnas saņemšanas. Lai tad ražotājkompānijas nes tiesisku atbildību uz nomirušo radinieku ierosinātajiem tiesas procesiem. Lai tad šādās valstīs obligātā kārtā publicē statistiku par blakus efektiem un nāvēm pēc vakcinācijas līdzīgi kā to dara ar saslimušajiem un nomirušajiem no koronavīrusa. Lai tad tiek publicēta statistika par atkārtotām saslimšanām. Šādas saslimšanas neapšaubāmi ir (mēs visi to zinām no personiskās pieredzes ar pazīstamajiem), tikai to īpatsvars un inficēšanās loģika ir pavisam neskaidra.

Šai ziņā gandrīz droši var teikt, ka cilvēki inficējas atkārtoti ne ar to celmu, ar kuru slimoja pirmo reizi, – lūk vēl viens liels sveiciens piespiedu vakcinācijas un Covid sertifikātu piekritējiem. Pats vīruss neatzīst Covid sertifikātus, lūk, kur tas āķis, un vīruss šai lietā ir galvenais.

Un mēs vēl paskatīsimies (ja vien izdzīvosim!), kā valstis savā starpā vienosies par vispārēju visu vakcīnu atzīšanu, kad norit tik intensīvs vakcīnu ražotāju karš par milzīgajiem naudas līdzekļiem. Un ko tad darīs piespiedu vakcinācijas piekritēji, kad izrādīsies, ka vakcinētie pēc kāda laika ir saslimuši vēl vienu reizi vai arī pirmo reizi, ja pirms tam neslimoja vai arī nebija tikuši pie pozitīva testa.

Slimība nevar būt noziegums. Notiek intensīva kolektīvās veselības un personiskās atbildības (līdz pat kriminālatbildībai) par citu cilvēku veselību propaganda, un kā mēs to redzam pēc notiekošā citās valstīs, šī propaganda pašā saknē ir melīga. Nogalināšana vai miesas bojājumu nodarīšana – lūk kas nodara kaitējumu cilvēka dzīvībai un veselībai, par ko var un vajag sodīt. Inficēšana ar koronavīrusu, ar kuru (kā mēs tagad zinām) garantēti nesaslimt un nesaslimdināt citus nemaz nav iespējams, nevar būt pamats jebkādai cilvēku diskriminēšanai vai juridiskai sodīšanai.

Humānisms ir tad, kad slimības ārstē, nevis par to esamību soda. Humānisms ir tad, kad vājos nevis nomet no klints, bet gan palīdz viņiem dzīvot un izdzīvot. Humānisms ir tad, kad večukus nenosūta nomirt vientulībā no aukstuma un bada. Humānisms ir tad, kad saprot, ka dzīve ir galīga un ar to arī vērtīga.

Semjons Novoprudskis, žurnālists
/27.05.2021/

Avots:
www.gazeta.ru/comments/column/novoprudsky/13608926.shtml

Anticilvēku antivielas.
/21.06.2021/

168 thoughts on “Anticilvēku antivielas.

 1. A person essentially help to make seriously articles I would state. This is the very first time I frequented your website page and thus far? I amazed with the research you made to make this particular publish extraordinary. Wonderful job!

 2. I write usually and also I profoundly treasure your content. This great write-up has undeniably peaked my attention. I am likely going to book mark your web page as well as keep looking for unique information relating to as soon as a week. I opted in for your RSS feed likewise.

 3. Excellent goods from you, man. I’ve understand your stuff previous to and you are just extremely fantastic.

  I really like what you have acquired here, really
  like what you are saying and the way in which you say
  it. You make it entertaining and you still take care of to keep it smart.
  I can’t wait to read much more from you. This is really a great
  web site.

  My homepage :: hemp seeds

 4. I drop a comment whenever I like a post on a website or I have
  something to add to the discussion. It’s a result of the sincerness displayed
  in the article I browsed. And after this post Anticilvēku antivielas.

  – BRĪVĪBAS PLATFORMA. I was actually excited enough to post a comment
  🙂 I actually do have some questions for you if it’s okay.
  Could it be simply me or do some of the responses come across as if they are left by brain dead visitors?
  😛 And, if you are writing at additional social sites, I’d
  like to follow everything new you have to post. Would you make a list all of all your
  community pages like your linkedin profile, Facebook page or twitter feed?

  Here is my webpage :: seed contains

 5. I do not know whether it’s just me or if everyone else encountering issues with your site.
  It looks like some of the written text in your posts are running off the screen. Can someone else please provide feedback and
  let me know if this is happening to them as well? This could be a problem with my web browser because I’ve
  had this happen before. Cheers

  Have a look at my web-site – concerned hemp seed

 6. Hi there! This post couldn?t be written any better! Looking through this
  post reminds me of my previous roommate! He continually kept
  talking about this. I am going to send this information to him.
  Pretty sure he will have a great read. Many thanks for sharing!

  Here is my web page :: gain muscle

 7. The other day, while I was at work, my sister stole my iphone and tested to see if it can survive a
  forty foot drop, just so she can be a youtube sensation. My apple ipad is now destroyed and she has
  83 views. I know this is completely off topic but I had to share it with someone!

  Here is my webpage :: Keto Speed Diet

 8. Howdy! I could have sworn I’ve been to this site before but after browsing through some of the post I realized it’s new to me.
  Nonetheless, I’m definitely happy I found it and I’ll be book-marking
  and checking back frequently! scoliosis surgery 0401mm.tumblr.com/ scoliosis surgery

 9. Hi! I know this is somewhat off-topic however I needed to ask.
  Does operating a well-established blog such as yours take a large
  amount of work? I am brand new to blogging however I do write in my diary daily.

  I’d like to start a blog so I can share my experience and feelings online.
  Please let me know if you have any ideas or tips for new aspiring
  blog owners. Thankyou!

  My web-site Total Keto 365 Reviews

 10. It’s actually a nice and helpful piece of information. I’m satisfied that you just shared this helpful information with us. Please stay us informed like this. Thank you for sharing.

 11. Whats up this is somewhat of off topic but I
  was wondering if blogs use WYSIWYG editors or if you
  have to manually code with HTML. I’m starting a blog soon but have no coding skills so
  I wanted to get guidance from someone with experience.
  Any help would be greatly appreciated!

 12. Hey there! This is my first visit to your blog!

  We are a group of volunteers and starting a new project in a community in the same niche.
  Your blog provided us beneficial information to work on. You have done a extraordinary job!

 13. Thanks for another excellent post. The place else could anybody get that
  kind of information in such a perfect approach of writing?
  I’ve a presentation next week, and I am on the look for such information.

 14. Hi, I think your site might be having browser compatibility issues.

  When I look at your website in Ie, it looks fine but when opening in Internet Explorer,
  it has some overlapping. I just wanted to give you
  a quick heads up! Other then that, superb blog!

 15. I just couldn’t depart your web site before suggesting that I really enjoyed the usual info an individual provide to your visitors? Is gonna be back steadily in order to check out new posts.

 16. Normally I don’t read article on blogs, but I wish to say that this write-up very
  forced me to try and do it! Your writing style has been surprised me.
  Thank you, very nice post.

 17. Wonderful goods from you, man. I have be mindful your stuff prior
  to and you’re simply extremely great. I really like
  what you have got right here, certainly like what you are stating
  and the way in which wherein you assert it. You’re making it entertaining and you
  continue to care for to stay it sensible. I can not wait to
  read much more from you. This is really a tremendous website.

  My homepage; Hiram

 18. You’re so cool! I do not suppose I’ve truly read through something like
  that before. So wonderful to find another person with a few original thoughts on this topic.
  Seriously.. thank you for starting this up.
  This website is one thing that is required on the internet, someone with some
  originality!

  Visit my web-site – Yoni Pur Reviews

 19. Right here is the right webpage for anyone who would like to understand
  this topic. You know so much its almost hard to argue with you (not that I personally will need to…HaHa).
  You certainly put a new spin on a subject that has been written about for decades.
  Excellent stuff, just great!

  Feel free to visit my web-site: Brilliance Keto Review

 20. I simply couldn’t depart your web site before suggesting that I really enjoyed the usual information a person provide on your guests? Is gonna be again ceaselessly to investigate cross-check new posts.

 21. With havin so much content and articles do you ever run into any issues of plagorism or copyright infringement?
  My website has a lot of unique content I’ve either written myself or
  outsourced but it looks like a lot of it is popping it up all over the web without my permission. Do you know any solutions to help reduce content from being stolen? I’d
  definitely appreciate it.

  Also visit my web-site Flow Zone Pills

 22. Great weblog here! Also your web site rather a lot up fast!
  What web host are you the use of? Can I am getting your affiliate link on your host?
  I wish my site loaded up as quickly as yours lol

  Also visit my web page … ViroMax Ultra

 23. I like the valuable information you supply
  to your articles. I will bookmark your weblog and test once more here frequently.
  I am relatively certain I will be told plenty of new
  stuff right right here! Good luck for the next!

  Feel free to visit my web site :: atolyesi.net/

 24. I simply couldn’t depart your website prior to suggesting that I really loved the usual information a person supply in your visitors?

  Is gonna be again continuously to check out new posts.

  Also visit my web blog: yunke029.com

 25. My relatives every time say that I am killing my
  time here at net, however I know I am getting knowledge every day by
  reading thes pleasant posts.

  Feel free to surf to my site :: NeoPodz

 26. Right here is the right website for everyone who hopes to find out about this topic.
  You know a whole lot its almost hard to argue with
  you (not that I really would want to…HaHa). You certainly put a fresh
  spin on a subject that has been discussed for many years.
  Excellent stuff, just great!

  My web page: comptine.biz

 27. Magnificent goods from you, man. I’ve understand your stuff previous to and you are just too magnificent.

  I really like what you’ve acquired here, certainly like what you’re
  stating and the way in which you say it. You make
  it enjoyable and you still take care of to keep it sensible.
  I can’t wait to read much more from you. This
  is actually a tremendous site.

  My webpage … Coastal CBD

 28. I loved as much as you’ll receive carried out right here. The sketch is attractive, your authored
  subject matter stylish. nonetheless, you command get bought an shakiness over that
  you wish be delivering the following. unwell unquestionably come further formerly again since
  exactly the same nearly very often inside case you shield
  this hike.

  Visit my homepage – Jolt Alpha Male Enhancement

 29. Hey I know this is off topic but I was wondering if you knew of
  any widgets I could add to my blog that automatically tweet my newest twitter
  updates. I’ve been looking for a plug-in like this for quite some time and was hoping maybe you would
  have some experience with something like this. Please let me know if
  you run into anything. I truly enjoy reading your blog and I look forward to your new updates.

  Here is my website mycte.net/bb/index.php?action=profile;u=96533

 30. Great – I should definitely pronounce, impressed with your site.
  I had no trouble navigating through all tabs and related information ended up being truly easy to do to
  access. I recently found what I hoped for before you know it
  at all. Reasonably unusual. Is likely to appreciate
  it for those who add forums or anything, web site
  theme . a tones way for your client to communicate. Nice task.

  Also visit my blog post – Keto Premium One Shot

 31. Thanks a lot for giving everyone an extraordinarily brilliant possiblity
  to read articles and blog posts from here.

  It is always very nice and also full of a great time
  for me personally and my office co-workers to search your web
  site the equivalent of three times in 7 days to see the
  latest stuff you will have. And indeed, I’m so at all times motivated considering the surprising information served
  by you. Certain 3 tips in this article are completely the finest
  I’ve had.

  Also visit my web site IQ SuperCharged Ingredients

 32. Can I simply just say what a relief to uncover someone who
  really knows what they’re talking about on the web. You certainly understand how
  to bring a problem to light and make it important.
  More and more people should read this and understand this side of your story.
  It’s surprising you’re not more popular because you definitely
  possess the gift.

  my website Follipur

 33. Simply desire to say your article is as astonishing.

  The clearness in your put up is just great and i could
  think you’re an expert in this subject. Well along with your permission let me to clutch your RSS feed to
  stay updated with imminent post. Thank you one million and
  please continue the enjoyable work.

  Look at my blog post; SperMax Control Review

 34. My brother recommended I would possibly like this blog.

  He was once totally right. This publish actually made my day.
  You can not consider simply how a lot time
  I had spent for this info! Thanks!

  my web blog; Viro Max

 35. This is the right webpage for anyone who hopes to understand this topic.

  You know a whole lot its almost tough to argue with you (not that I really
  would want to?HaHa). You definitely put a fresh spin on a topic which has been discussed for a long time.
  Wonderful stuff, just great!

  Feel free to visit my blog post mycte.net

 36. I would like to use the chance of thanking you for the professional suggestions
  I have often enjoyed visiting your site. I am looking
  forward to the commencement of my college research and the general
  planning would never have been complete without
  coming over to your site. If I can be of any assistance to others, I
  would be thankful to help by way of what I have discovered from here.

  Visit my site tanglewood.sh

 37. Definitely believe that which you stated. Your favorite reason appeared to be on the net the simplest thing to
  be aware of. I say to you, I certainly get annoyed while people think about
  worries that they plainly don’t know about. You managed to hit the nail upon the top as well
  as defined out the whole thing without having side effect , people could take a signal.
  Will probably be back to get more. Thanks

  Feel free to visit my web page :: KetoBHB +

 38. hello there and thank you for your info ? I have
  certainly picked up anything new from right here. I did however expertise a few technical issues using this
  website, as I experienced to reload the site many times previous
  to I could get it to load correctly. I had been wondering if your web hosting is OK?
  Not that I am complaining, but slow loading instances times will very frequently affect
  your placement in google and could damage your high-quality
  score if ads and marketing with Adwords. Anyway I?m adding this RSS to my email and could look out for a lot more of your respective intriguing
  content. Make sure you update this again soon..

  my web site … Vigra Fast

 39. I know this if off topic but I’m looking into starting my own blog and was curious what all is required to get setup?
  I’m assuming having a blog like yours would cost a pretty
  penny? I’m not very web smart so I’m not 100% certain. Any recommendations or advice would be
  greatly appreciated. Kudos

  Look at my website: Slim X Keto Ingredients

 40. Hi! This is kind of off topic but I need some guidance from an established blog.
  Is it very hard to set up your own blog? I’m not very techincal but
  I can figure things out pretty quick. I’m thinking about creating my own but I’m not sure where
  to start. Do you have any ideas or suggestions?

  Cheers

  my web-site … www.ltlszc.com

 41. Howdy! I know this is kind of off topic but I was wondering which blog platform
  are you using for this website? I’m getting fed up of
  Wordpress because I’ve had issues with hackers and I’m looking at
  alternatives for another platform. I would be awesome if you could
  point me in the direction of a good platform.

  my website … www.diigo.com/

 42. Hi! Do you know if they make any plugins to help with
  Search Engine Optimization? I’m trying to get my blog
  to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good results.
  If you know of any please share. Kudos!

  Also visit my web site – Leafy Living CBD Oil; www.claudepelosi.com,

 43. It is the best time to make a few plans for the longer
  term and it’s time to be happy. I’ve learn this
  publish and if I may I want to recommend you few attention-grabbing things or tips.

  Maybe you can write next articles regarding this article.
  I want to read even more things about it!

  Here is my site :: Nitro Strive (rushpools.com)

 44. I’ve been browsing online more than 3 hours today, yet I never found
  any interesting article like yours. It is pretty worth enough for me.
  In my opinion, if all web owners and bloggers made good content as you did, the
  web will be much more useful than ever before.

  Also visit my webpage: Oracle Leaf CBD Review

 45. I believe what you posted was actually very logical.
  However, think about this, suppose you added a little content?
  I mean, I don’t wish to tell you how to run your blog, however what if you
  added a headline that makes people desire more?
  I mean Anticilvēku antivielas. – BRĪVĪBAS
  PLATFORMA is a little boring. You should glance at Yahoo’s home page and note
  how they create post titles to grab viewers to
  click. You might try adding a video or a picture or two to get people interested about what you’ve
  written. In my opinion, it would make your posts a little livelier.

  my homepage … Oracle Leaf CBD

 46. Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make
  your point. You obviously know what youre talking about, why throw away
  your intelligence on just posting videos to your weblog when you could be giving us something informative
  to read?

  Also visit my blog :: D-Fine8 Ingredients

 47. Howdy! This blog post couldn’t be written much better!
  Going through this post reminds me of my previous roommate!
  He constantly kept preaching about this. I will forward this post
  to him. Pretty sure he’s going to have a great read.
  Thank you for sharing!

  My site – Rapid Keto Cut

 48. Thanks for another informative blog. The place else
  may just I get that type of information written in such
  an ideal method? I have a venture that I am just now working on, and I have been at the look out for such info.

 49. Smieklīgi atsaucieties uz Krieviju, labi orientējieties. Man kā latvietei pilnīgi vienalga, ko dara krievi. Kapēc par to rakstiet. Vai krievi jūsu portālu sponsorē, lai radītu Latvijā jukas?

 50. Krievijā cilvēki, kas nebūs vakcinējušies pret Covid-19 vai ieguvuši imunitāti pēc pārslimošanas, nevarēs strādāt atsevišķās profesijās un varētu tikt pakļautu diskriminācijai, paziņojis Kremlis.

  Lasi vēl
  Krievijā obligāta Covid-19 vakcinācija jau 12 reģionos
  Krievijā obligāta Covid-19 vakcinācija jau 12 reģionos (149)
  Covid-19: Sanktpēterburgā ievieš obligātu vakcināciju; nevakcinētos varēs atlaist
  Covid-19: Sanktpēterburgā ievieš obligātu vakcināciju; nevakcinētos varēs atlaist (175)
  Covid-19: Nabadzīgajām valstīm trūkst devu vakcinācijas programmu turpināšanai, ziņo PVO
  Covid-19: Nabadzīgajām valstīm trūkst devu vakcinācijas programmu turpināšanai, ziņo PVO (25)
  “Realitāte ir tāda, ka diskriminācija neizbēgami sāksies. Cilvēki bez vakcinācijas vai imunitātes nevarēs strādāt visur. Tas nav iespējams. Tas radīs draudus apkārtējiem,” žurnālistiem norādījis Kremļa preses pārstāvis Dmitrijs Peskovs.

  Krievijas prezidents Vladimirs Putins pirmdien brīdināja, ka epidemioloģiskā situācija vairākos Krievijas reģionos pasliktinās, un varasiestādes sākušas apsvērt ideju par regulāru revakcināciju, lai apturētu jaunus vīrusa viļņus.

  Krievijā 24 stundu laikā reģistrēti 16 715 jauni Covid-19 gadījumi un 546 Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, kas ir lielākais vienas dienas laikā mirušo skaits kopš februāra.

  Varasiestādes mēģina pārliecināt cilvēkus vakcinēties, piedāvājot iespēju laimēt jaunas automašīnas un dzīvokļus, kā arī liekot saprast, ka nevakcinēšanās rezultātā var nākties zaudēt darbu vai ienākumus.

  Kremlis piektdien vīrusa straujajā izplatībā vainoja cilvēku vilcināšanos vakcinēties un nihilismu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.