Alfa, beta, gamma – PVO un jaunā pasaules kārtība

Pirms nedēļas PVO nomainīja mutantvīrusiem nosaukumus – tagad vairs nav britu, indiešu un DĀR mutanti, bet ir grieķu alfabēta burti. Vai tas ir tāpat vien? Patiesība var būt šokējošāka, kā jebkura izdoma, bet šis scenārijs eksistē jau sen. Grāmata par to iznāca jau 1932.gadā.

Tad kas šobrīd notiek – iepriekšējo valstu ‘mutantu’ vietā PVO pasludinājis sekojošo – tagad britu celms saucas Alfa, DĀR mutants ir Beta, savukārt brazīļiem piešķirts Gamma apzīmējums. Vēl ir Delta variants, kas apzīmē kādu ‘dubulto’ mutantu. Tālāk varēs sekot vēl citi alfabēta burti. Nez kur palicis Ugandas brīnums, bet tagad jau runā par Taizemes trīskāršo. Šādu izvēli PVO pamato ar nepieciešamību izvairīties no kādas valsts vai sabiedrības apvainošanas. Indija jau tika iesniegusi oficiālu protestu ar prasību pārtraukt izmantot valsts nosaukumu vīrusa varianta apzīmējumā. Tik un tā sabiedrībā tas cirkulē un pēc mākslīgās izcelsmes teorijias atkal parādīšanās jēdziens “Ķīnas vīruss” atkal kļūst aktuāls un tādā gadījumā tas nekādi arī nevar būt apvainojums.

Ja tas būtu saistīts tikai ar šīm lietām, tam nebūtu nekādas īpašas nozīmes – sauciet, kā tos mutantus gribat, tik un tā joprojām nav pat īstu pierādījumu oriģinālā vīrusa izolātam. Bet ir kaut kas pavisam cits. Tā ir augstāk minētā 1932.gadā iznākusī grāmata – Brave New World/Drosmīgā jaunā pasaule. Tās autors ir Alduss Hakslijs. Ļoti bieži tiek minēti Orvela darbi par šo pašu tēmu, ar to domājot patreiz notiekošās totālās kontroles ieviešanas mēģinājumus. Hakslija darbs tiek minēts daudz retāk, bet tieši tajā aprakstītais nākotnes scenārijs daudzviet ir nesalīdzināmi tuvāk tam, ko globālisti grib ieviest šobrīd. Tur aprakstīts, ka pēc kara un ekonomiskās sistēmas sabrukuma pasauli pārvalda viena valdība. Tikai atšķirībā no Orvela, kas apraksta totalitāru sabiedrību, kura tiek uzspiesta ar varu, šeit ir cits veids. Sākotnēji bija arī tāds mēģinājums, bet afēristi saprata, ka tas rada pārāk lielu pretestību un savu ideoloģiju viņi nevar uzpiest ar brutālu spēku.

 Tāpēc viņi sāka ar ko citu – visu iepriekšējo zināšanu un paradumu aizliegšanu, ieskaitot literatūru un muzejus, kā arī nojaucot visus vēsturiskos pieminekļus, kas liecina par kaut kādu ‘veco normālo’. Šodienas kontekstā tieši tas arī notiek – tagad ir pavisam cita ‘zinātne’ un jauni dresūras paradumi. Tieši tāpat, kā novelē, Klauss Švābs aicina ieviest jēdzienus pirmspandēmijas ēra un postpandēmijas sabiedrība. Tiek regulēts arī “pasaules pilsoņu” patēriņš un viņi dzīvo pasaulē, kurā nav ģimenes, tēva un mātes – bērni pieder valstij un dzimst mēģenēs. Ar īpašu farmakoloģijas substanču un augsti attīstīto tehnoloģiju palīdzību cilvēkos tiek uzturēta mākslīga apmierinātības sajūta ar notiekošo – citādi tāda sabiedrība nebūtu iespējama. Citiem vārdiem sakot, tie ir dārzeņi, kuru sajūtas un ikdienas gaitas kontrolē valdība. Ir arī trešais dzimums. Kā skan Davosas foruma lozungs – jums nekas nepiederēs, bet jūs būsiet laimīgi? Vispār šī novele kā tāda ir gandrīz burtisks plāns, ko viņi ir paņēmuši realizācijai globālā mērogā, tas ir ticis uzrakstīts, lai šos plānus atklātu jau sen – tāds nosacījums attiecīgajā hierarhijā pastāv un vienmēr darbojas.

Bet pats interesantākais ir Hakslija aprakstītās sabiedrības kastu sadalījums. Šeit izmantoti tie paši grieķu alfabēta burti. Pie dzimšanas katrs mākslīgais pilsonis jau tiek iedalīts attiecīgā kastā un Alfa sabiedrība ir galvenā, kas kontrolē visus pārējos jeb nosacītā elite. Beta, Gamma un Delta ir attiecīgi ar mazākām fiziskām un prāta spējām, kur zemākām kastām tās tīši tiek ierobežotas. Principā tā ir tāda pati Indijas kastu sistēma, tikai tehnoloģiski ļoti attīstīta. Arī šajā sabiedrībā nekādu problēmu starp kastām nav, jo katra jūtas labi savā nodabā – arī zemākām kastām tiek piešķirtas ērtības un viņiem savā ziņā tiek iedvests tas, ka augstākām kastām ir vairāk visādu pienākumu, kamēr viņi var nodarboties ar savām ikdienas lietām. Katras kastas pārstāvji ģērbjas savas krāsas drēbēs.

Bet ir vēl tā saucamie mežoņi – vietām saglabājušies rezervāti, kas dzīvo tāpat, kā šodienas indiāņi – tie, kuri pamanījušies neiekļauties jaunajā distopijā, vairojas dabiski – tiem ir atsevišķas izolētas teritorijas.

Tagad salieciet kopā Hakslija aprakstīto pasauli un to, kas notiek šobrīd. Tad kas ir lielais Resets un ko viņi grib izdarīt, vai tas vispār ir aizgājis līdz apziņai tā pamatīgi un līdz pašiem dziļumiem? Ja nē, tad ir vērts ielūkoties minētajā grāmatā un salīdzināt ar to, kas notiek aiz loga. Kāpēc Alfa ir tieši britu variantam – vai tad ne britu impērija līdz šim dominēja pār visu pasauli un kolonizēja to? Sazvērestība – kas gan cits. Vai plānotā nevakcinēto izstumšana ārpus sabiedrības ir kaut kas cits, nekā grāmatā aprakstītie aborigēni?

Ja domājāt, ka vienotā pasaules valdība joprojām ir kaut kāda teorija un tam nav sakara ar plāndēmiju, tad šeit jau pat Dienas laikraksts atklāti raksta par to, ka ANO Pasaules Veselības organizācijas (PVO) vadītājs aicinājis dalībvalstis steidzami sākt sarunas, lai vienotos par starptautisku līgumu, kas noteiktu valstu rīcību un starptautisko sadarbību pandēmiju gadījumos un paaugstinātu gatavību šādām krīzēm. Lūk, tā ir visas afēras kulminācija un par to lems novembrī. Vienlaicīgi ar Faučigeitu un aizvien vairāk brūkošo kovidšova teātri šis ir tas, ko viņi izmisīgi cenšas paspēt izdarīt. Globālais pandēmijas līgums ir pamata akmens tai pašai Vienotai pasaules globālistu valdībai, kuru realizēt viņi cenšas jau pēdējos 100 gadus.

3  120 thoughts on “Alfa, beta, gamma – PVO un jaunā pasaules kārtība

 1. I am really inspired along with your writing abilities as neatly
  as with the format for your blog. Is this
  a paid theme or did you modify it your self?
  Either way stay up the nice quality writing, it is uncommon to see a great
  blog like this one these days..

 2. There are many reasons why lawns get overgrown. The property might have been abandoned for a prolonged period of time,
  or the property may be rented and the garden is not being taken care about by either
  the owner or the tenant. A busy lifestyle may just cause us to put our lawn care
  routines to the bottom of our priorities that we eventually realize we’re faced
  with a dreadfully overgrown yard which has to be taken care of.
  Whatever the reason your lawn has grown overgrown. Now is the time to address the issue and bring your lawns back
  to their original health. However, mowing an overgrown lawn may cause harm to your lawn if you’re not
  cautious when it comes to cutting back the excess growth, as mowing
  the lawn that is overgrown can result in severely damaging
  the lawn, or even killing the lawn if the cutting isn’t done properly.

  The lawn’s growth comes from a particular part of the grass called a
  crown. It is these crowns which produce new runners
  in grasses that are in warmer seasons, and also new
  lawn leaf material across all grasses. If these crowns are damaged or removed in lawn mowing
  then it becomes impossible for lawn growth to develop even if it is present and, in turn, could kill the grass in any affected
  turf area in which this happens. In the case of cool season grasses if we kill the crowns the entire area of turf could become dead as a result.
  Certain warm-season grasses such as Bermuda and Zoysia have runners beneath them that can repair lawns
  where the lawn’s surface is damaged or destroyed. While it’s unlikely that all warm-season lawns
  will be able to repair themselves after sustaining severe
  damage, it’s still possible. The problem we have with overgrown turf is that the crowns may rise much higher
  than the level of the soil when the lawn is overgrown. If we then mow the lawn with a higher
  height than our regular lawn mowing heights,
  we can in fact be removing these elevated crowns from the lawn mowing process,
  seriously destroying or even ruining the lawn in the zone where this has happened.

 3. Hello there, I do believe your blog might be having internet browser compatibility problems.
  Whenever I look at your blog in Safari, it looks fine however, when opening in Internet Explorer, it’s got some overlapping issues.
  I merely wanted to provide you with a quick heads up!
  Aside from that, great blog!

 4. Kombilerde patlamalı olarak yanma durumu söz konusu olabilir. Bu genelde kullanıcıları korkutan bir arızadır. Ancak genelde bakımın aksatılmasından kaynaklıdır. Gaz birikmesi nedeniyle ortaya çıkabilen bu sorunda periyodik olarak kombinin temizlenmesi gerekir. Firmamız sizlere bu konuda detaylı bir hizmet vermektedir.

 5. Hey! Someone in my Myspace group shared this site with us so
  I came to give it a look. I’m definitely
  loving the information. I’m book-marking and will be tweeting this to my followers!
  Great blog and wonderful design.

 6. ويكي اخبار العرب
  كي اخبار العرب) هو موقع إخباري إلكتروني مستقل ولا يتبع أي طرف سياسي
  يرصد مجمل الأحداث في العالم العربي وتفاعلات العرب على مواقع التواصل الإجتماعي، ويعكسها بقالب إخباري متميز إلى القارئ العربي بعيداً عن التحريف أو تزييف الحقائق، وبما يحقق أهدافه بأن يكون من أبرز المواقع الإخبارية العربية متابعة .

 7. Günümüzde emtia fiyatları pek çok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir ve bu değişiklikler ticari ilişkileri etkilemektedir. emtia fiyatları konusunda yaşanan artışın en büyük sebebi piyasada bulunan arz-talep ilişkisidir. Emtia ürünleri ticarete konu olan malların geneline verilen isimdir. Madenden bakliyata kadar pek çok ürün emtia ürünleri içerisinde yer almaktadır. Bu sebeple ürün yelpazesi çok geniş olduğundan emtia fiyatlarının belirlenmesinde pek çok faktör rol oynamaktadır. Emtia fiyatlarının belirlenmesi konusunda arz-talep ilişkisi dışında mevsimsel ve doğal faktörler de oldukça etkilidir. Pek çok bakliyatın yetişmesi için uygun doğal koşulların oluşması gerekir. Bu sebeple mevsimsel faktörler bu fiyatlar konusunda belirleyici olmaktadır. Mevsimi olmayan bir ürünün fiyatı haliyle artış göstereceğinden Emtia Borsası bundan etkilenecektir. Yalnızca yatırımcılar değil ticaretle uğraşan kişiler için de kazançlarının hesaplanması konusunda Emtia Borsası’nı takip etmek faydalı olacaktır. Bunlar dışında çeşitli ekonomik gelişmeler ve uluslararası borsada yaşanan hareketlik de emtia fiyatları konusunda dalgalanmaların yaşanmasına olanak vermektedirler.

 8. Gümüş ONS fiyatı, gümüşün Türkiye piyasasında Türk lirası olarak değer biçilmesi noktasında belirleyici ölçü birimidir. Gümüş ons fiyatı gümüşün piyasalardaki değerinin değişken olmasının sebebidir. Gümüş ONS fiyatları uluslararası olarak değerlendirilmektedir. ONS fiyatı bağlamında da Türk lirası karşısındaki değeri hesaplanarak gümüşün piyasa değeri ortaya çıkarılmaktadır. Gümüşün alış satış konusunda değer kaybına ya da değer kazanmasına uğramasının sebebi de işlenmiş gümüşün OSN fiyatı konusunda yaşanan değişimlerdir. Nitekim uluslararası piyasada gümüş ağırlığının yanı sıra işlenmiş ve işlenmemiş olarak da değerlendirilmektedir. İşlenmemiş gümüşün değeri daha fazlayken gümüş işlendiği zaman değer kaybına uğramaktadır. Gümüşün 1 OSN ağırlığı 30.10 gram gümüşe eşittir. Bu gram gümüş ağırlığı üzerinden belirlenen değer gram altın gibi gümüşün fiyatının belirlenmesinde belirleyici rol oynamaktadır. Değeri belirlenen gram gümüş bağlamında gümüş eşyaların ya da yatırım aracı olan gümüşün piyasa değeri değişkenlik gösterir. Değişkenliğin en önemli sebebi altın ve dolar fiyatlarıdır. Alım satım işlemlerinde de gümüş OSN fiyatı baz alınmaktadır.

 9. Right here is the perfect webpage for anyone who wishes to find out about this
  topic. You understand so much its almost hard to
  argue with you (not that I personally would want to…HaHa).
  You certainly put a brand new spin on a topic that’s been written about for many years.
  Wonderful stuff, just wonderful!

 10. Altın ONS fiyatı, bir yatırım aracı olarak altının Türk parası karşısındaki değerinin hesaplanabilmesi için kullanılan birimdir. Altın ons fiyatı altının satış ve alış değerinin hesaplanması noktasında kullanılan para değeridir. Bu sebeple altın fiyatı ve altın ONS fiyatı farklı şeylerdir. ONS altın nedir? ONS altın saf ya da katkı içermeyen altın olarak tanımlanmaktadır. ONS altın fiyatı altın metalinin Türk lirası karşılığının hesaplanmasını sağlamaktadır. Böylece altının Türk parasındaki gram karşılığı belirlendikten sonra çeyrek, yarım ve tam altının fiyatı belirlenir. Altın metali dünyanın en değerli metalleri arasında yer almaktadır. Bu sebeple borsada değeri pek çok şeyi etkilemektedir ve değişkendir. Altın ONS fiyatları gram altın fiyatının belirlenmesinde rol oynadığından mutlaka güncel olarak takip edilmelidir. Altın yatırımı yapmak Türkiye’de eski bir gelenektir. Bu sebeple de hala rağbet gören bir yatırım aracıdır. Ancak altın fiyatları çok sık değişkenlik gösterdiğinden dikkatle takip edilmelidir. Türkiye’de altın fiyatının değişkenlik göstermesi dünya çapında belirlenen altın ONS fiyatı ile ilişkilidir.

 11. Hey there! Quick question that’s completely off topic. Do you know how to make your site mobile friendly?
  My site looks weird when viewing from my iphone 4. I’m trying to find a
  theme or plugin that might be able to correct this issue. If you have any recommendations, please share.
  Appreciate it!

 12. Kombilerin arızalanmasında bir diğer önemli neden ise sık sık yaşanan elektrik kesintileridir. Elektrik kesintisi yaşandığı durumlarda da kombiler arıza verebilir. Bazen bir donanım parçasının bozulması da kombilerin çalışmamasına ya da performansının düşmesine neden olabilir.

 13. Right here is the perfect site for everyone who really wants to find
  out about this topic. You understand a whole lot its almost hard to argue with you (not that
  I personally will need to…HaHa). You certainly put a new spin on a subject that’s been written about for decades.
  Excellent stuff, just wonderful!

 14. I seriously love your blog.. Very nice colors & theme. Did you build this web site
  yourself? Please reply back as I’m looking to create
  my own website and would like to know where
  you got this from or what the theme is named. Cheers!

 15. I’m curious to find out what blog system you happen to be utilizing?

  I’m experiencing some minor security issues with my latest blog and I’d like to find
  something more secure. Do you have any solutions?

 16. Sanal paraları ifade eden kripto paralar son zamanlarda oldukça yoğun ilgiyle takip edilmektedir. Son verilere bakmak için bu siteyi takip edebilirsiniz. Kripto paralar son zamanlarda oldukça popülerdir. Günlük fiyatları, son gelişmeler ve kripto paraların Türk Lirası cinsinden değeri de sıklıkla araştırılan konular arasında yer almaktadır. Bunun için güncel verilere bakmak isteyenler bu siteyi tercih edebilirler. Kripto paralar piyasasında “coin” kelimesi kripto piyasasıyla ilgili olarak yeni bir anlam kazanmaktadır. Bitcoin, Etherium, Binance USD, Etherium Classics, Dogecoin, Shibu İnu, Chiliz, Ripple, Cardano, VeChain gibi kripto paralar en bilinenler arasında ilk sırada yer almaktadırlar. Bunların değerleri nedir diye merak edenler olmaktadır. Bunun için bu siteye giriş yaparak anlık olarak üye olmadan veya ücret ödemeden ulaşma olanağınız mevcuttur. Kripto para piyasasındaki anlık düşüş ve artışları, güvenilir ve güncel olan verileri hemen öğrenmek isteyenler siteden bu bilgilere erişim sağlayabilirler. Yatırım yapan veya da yapmak isteyenler, bu listeye bakarak son verileri göz önünde bulundurarak yatırımlarını yapabilirler.

 17. Kombilerde patlamalı olarak yanma durumu söz konusu olabilir. Bu genelde kullanıcıları korkutan bir arızadır. Ancak genelde bakımın aksatılmasından kaynaklıdır. Gaz birikmesi nedeniyle ortaya çıkabilen bu sorunda periyodik olarak kombinin temizlenmesi gerekir. Firmamız sizlere bu konuda detaylı bir hizmet vermektedir.

 18. En güncel döviz kurları için bu siteden bakılmaktadır. Anlık olarak değişen fiyatlar için bu siteden güncel verilere ulaşmanız için imkân sunulmaktadır. Döviz kurları güncel verileri için bu siteden anlık değerlere bakılabilir. Yabancı ülkelerin para birimleri döviz olarak adlandırılmakta ve bu yabancı paraların yerli paraya çevrilmesine döviz kuru denilmektedir. Döviz kurları olarak bakıldığında en çok takip edilen dolar ve Euro kurlarıdır. En güncel olan veriler için bu siteden döviz kurları takip edilebilir. Döviz alış kuru ve döviz satış kuru arasında oluşan bir fiyat farkı vardır. Yerel para birimi ile döviz alımı işlemi durumunda uygulanan kur döviz alış kuru iken yabancı para biriminin yerel para birimi karşılığı satılması ise döviz satış kurudur. Güncek döviz kurları hakkında bilgi almak için bu sayfayı takipte kalabilirsiniz. Döviz hesaplaması yapmak için döviz çevirici uygulamasından yararlanabilirsiniz. Bu sayede de yabancı para birimini Türk Lirası cinsinden ya da Türk Lirası’nı yabancı para birimine çevirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 19. An outstanding share! I’ve just forwarded this onto a friend
  who has been conducting a little research on this.

  And he in fact bought me lunch due to the fact that I discovered it for him…
  lol. So let me reword this…. Thank YOU for the meal!!
  But yeah, thanks for spending the time to
  talk about this subject here on your site.

 20. İstanbul escort , eskort istanbul ve istanbul escort Altınilmek Escort Altınilmek sex Altınilmek porno Altınilmek sikiş bayan özel birliktelikler yaşayabileceğiniz İstanbul ESKORT ucuz escort ucuz sex ucuz oruspu bayan’ları sizleri bekliyor. tavus escort

 21. I have been browsing online greater than 3 hours lately, yet
  I never found any interesting article like yours.

  It is lovely value sufficient for me. In my opinion, if all web owners
  and bloggers made good content as you did, the web shall be much more useful than ever
  before.

 22. Ataşehir oto çekici hizmeti veren firmamız Ataşehir ve çevresinde Ataşehir yol yardım, Ataşehir oto kurtarıcı ve Ataşehir oto kurtarma konularında müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

 23. Greetings from Colorado! I’m bored to tears at work so I decided to browse your site
  on my iphone during lunch break. I enjoy the knowledge you present here and
  can’t wait to take a look when I get home. I’m surprised at how quick your blog loaded on my cell phone ..
  I’m not even using WIFI, just 3G .. Anyways, superb
  blog!

 24. Write more, thats all I have to say. Literally, it
  seems as though you relied on the video to make your point.
  You obviously know what youre talking about, why waste your intelligence on just posting videos to your blog when you
  could be giving us something enlightening to read?

 25. Otel halıları konusunda üstün tecrübeli olan halı tasarım ekibimiz en uygun renk ve desenlerin üretimini yapmaktadır. Otel odalarını ve antreleri özellikle rutubet ve nem gibi olumsuz koşullardan korumaya katkıda bulunacaktır. İstediğiniz renk ve desene göre üretilebilen otel halıları birçok farklı renk ve modelden oluşmaktadır. Bu renk ve modelleri müşterilerimiz kendileri belirleyebilmektedirler. Özel olarak tasarladığımız web sitemizde halı deseni üretimi ile otel halıları nın otelinizde nasıl duracağını simüle edebilir, döşenmeden önce görebilirsiniz.

 26. Admiring the time and energy you put into your site and detailed information you provide. It’s good to come across a blog every once in a while that isn’t the same out of date rehashed material. Fantastic read! I’ve saved your site and I’m including your RSS feeds to my Google account.|

 27. Türkiye’nin en büyük halı satıcısı olan asil halı bu sektöre yıllarını veren firmalardan biridir. Göbekli cami halısı, saflı cami halısı, seccadeli cami halısı, akrilik cami halısı, yün cami halısı ve daha birçok cami halısı modellerini dokuyan, satan ve döşeyen bir firmadır. Firmanın prensipleri işinin ehli ustalar ile çalışıp işleri teslim etmekdir. Desenleri ve üretim çeşitleri ile birden fazla özelliğe sahip olan cami halıları hem uygun fiyatlarla hem de ibadetin huzurlu bir şekilde yapılması amacıyla üretilmektedir.

 28. Türkiye’nin en büyük halı satıcısı olan asil halı bu sektöre yıllarını veren firmalardan biridir. Göbekli cami halıları, saflı cami halıları, seccadeli cami halıları, akrilik cami halıları, yün cami halıları ve daha birçok cami halıları modellerini dokuyan, satan ve döşeyen bir firmadır. Firmanın prensipleri işinin ehli ustalar ile çalışıp işleri teslim etmekdir. Desenleri ve üretim çeşitleri ile birden fazla özelliğe sahip olan cami halıları hem uygun fiyatlarla hem de ibadetin huzurlu bir şekilde yapılması amacıyla üretilmektedir.

 29. Movies prno araması için 32⭐ porno filmi listeniyor.✓ En iyi movies prno sikiş videoları 7DAK ile izlenir.Porno, kaliteli sikiş videoları, türkçe izlenme Porn movie araması için 53⭐ porno filmi listeniyor.✓ En iyi porn movie sikiş videoları 7DAK ile izlenir.Porno, kaliteli sikiş videoları, türkçe izlenme …prno movie

 30. Movies prno araması için 32⭐ porno filmi listeniyor.✓ En iyi movies prno sikiş videoları 7DAK ile izlenir.Porno, kaliteli sikiş videoları, türkçe izlenme Porn movie araması için 53⭐ porno filmi listeniyor.✓ En iyi porn movie sikiş videoları 7DAK ile izlenir.Porno, kaliteli sikiş videoları, türkçe izlenme …prno movie

 31. Movies prno araması için 32⭐ porno filmi listeniyor.✓ En iyi movies prno sikiş videoları 7DAK ile izlenir.Porno, kaliteli sikiş videoları, türkçe izlenme Porn movie araması için 53⭐ porno filmi listeniyor.✓ En iyi porn movie sikiş videoları 7DAK ile izlenir.Porno, kaliteli sikiş videoları, türkçe izlenme …prno movie

 32. Movies prno araması için 32⭐ porno filmi listeniyor.✓ En iyi movies prno sikiş videoları 7DAK ile izlenir.Porno, kaliteli sikiş videoları, türkçe izlenme Porn movie araması için 53⭐ porno filmi listeniyor.✓ En iyi porn movie sikiş videoları 7DAK ile izlenir.Porno, kaliteli sikiş videoları, türkçe izlenme …prno movie

 33. Bay, bayan ve çocuk termal iç giyim ürünlerini online satış mağazamızda bulabilir, kredi kartına vade farksız taksit imkanlarından faydalanabilir, güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. 1000 TL ve üzeri alışverişlerde indirim. Aynı gün kargo. Stoktan gönderim yapılmaktadır.

 34. Yüzlerce markanın 5000 çeşit ürününü bünyemizde bulundurmaktayız. Bay, bayan ve çocuk toptan iç giyim modellerimizi görmek ve online alışverişe başlamak için tıklayınız. Kadın iç giyim, erkek iç giyim ve çocuk iç giyim ürünlerini online satış mağazamızda satıyor, sizlere aynı gün kargo ile gönderiyoruz. Güvenli alışverişin tek adresi. Sitemizde görmüş olduğunuz tüm ürünler stoklarımızda mevcuttur. Toptan iç giyime dair her şey sitemizde mevcuttur. Yapmanız gereken sitemize girmek, alışveriş yapmak ve arkanıza yaslanmaktır.

 35. Kadınlar iç giyim konusunda erkeklere göre daha dikkatli, daha seçici davranmaktadırlar. Bunun sebebi iç giyimin kadınlar ve erkekler için ayrı bir öneminin olmasıdır. Kadınlar için iç giyim hayati bir öneme sahiptir. İç giyim denince akla gelen ürünlerin hepsini online mağazamızda satmaktayız. Kadın atletten küloda, çoraptan çamaşıra birçok ürün online satış mağazamızda sizlerin beğenisine sunulmuştur. 5 katlı mağazamızda 2000 metre kare kapalı alanda sizlere hizmet etmeye devam etmekteyiz. Yapmanız gereken tek şey sitemize girmek ve kadın külot modellerimizi incelemek.

 36. I’m impressed, I must say. Rarely do I come across a blog that’s both educative
  and amusing, and let me tell you, you’ve hit the nail on the head.
  The issue is something too few people are speaking intelligently about.
  I’m very happy that I found this during my hunt for something concerning this.

 37. It is appropriate time to make some plans for the
  future and it’s time to be happy. I have read this post and if I could I want to suggest you few interesting things or tips.
  Maybe you could write next articles referring
  to this article. I desire to read more things about it!

 38. sakarya reklam When you begin your business online, your first step for success should be, training yourself on the top internet marketing techniques, in order to get your business noticed. Knowing how to market your business online is very important to your bottom line. To jumpstart your business, here are some top tips that are sure to help move the revenue needle.

 39. I’m very happy to uncover this great site. I want to to thank you for your time
  for this particularly wonderful read!! I definitely appreciated every part of it and i also have you bookmarked to see
  new things in your site.

 40. I’m really impressed with your writing skills
  as well as with the layout on your blog. Is this a paid theme or did you customize it yourself?

  Anyway keep up the excellent quality writing, it’s rare to see a nice blog like this one these days.

 41. You actually make it seem so easy with your presentation but
  I find this topic to be actually something that I think I would never understand.
  It seems too complicated and extremely broad for me.
  I am looking forward for your next post, I’ll try to get the hang of it!

 42. wonderful points altogether, you just won a new reader.

  What could you recommend about your publish that you made a few
  days ago? Any certain?

 43. Sahabet bahis siteleri kullanıcılarına oyunlarını ve olanaklarını sunma sırasında birbirinden çeşitli şekillerde sunabilmektedir. Bir site ne kadar kullanıcılarını memnun ediyorsa üye olmayı isteyen kişilerin sayısı da o kadar fazla artış gösterir.

 44. When it comes to selling your house, there are numerous different ways you may get top dollar for
  it. However, the simplest way is to offer quickly.
  When you need to go quickly for work and for family reasons, you might be buying solution to
  eliminate your home as quickly as possible. When here is the case,
  you should look at selling to an income for homes Atlanta company.
  These investors will buy your property for 50-60 cents on the dollar.

 45. Konteyner lashing , söz konusu taşımacılık türlerinde malların taşınmasına yarayan ve Türk Dil Kurumu’na göre karşılığı “kapsak” olan kutu şeklindeki ürünlerdir.

 46. Konteyner lashing , söz konusu taşımacılık türlerinde malların taşınmasına yarayan ve Türk Dil Kurumu’na göre karşılığı “kapsak” olan kutu şeklindeki ürünlerdir.

 47. Hey there! This is kind of off topic but I need some guidance from
  an established blog. Is it very hard to set up your own blog?

  I’m not very techincal but I can figure things out pretty fast.

  I’m thinking about setting up my own but I’m not sure where to begin. Do you have any points or
  suggestions? Appreciate it

 48. Hey! This is my 1st comment here so I just wanted
  to give a quick shout out and tell you I genuinely enjoy reading through your articles.

  Can you recommend any other blogs/websites/forums that deal with the same subjects?
  Thanks a lot!

 49. Seher mensucat firması olan tutku iç giyim internet üzerinden online satış hizmeti vermektedir. Bu hizmetle müşterilerine güveni, kaliteli hizmeti götüren tutku iç giyim online resmi satış sitesi müşterilerine hizmet veriyor. Tutku erkek atlet, tutku bayan atlet, tutku çocuk atlet ve termal ürünleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Yapmanız gereken çok basit. Siteye girmek, ürünleri sepetinize eklemek ve alışverişin keyfini çıkarmak.

 50. Partneriniz ile güzel bir gece yaşamak istemez misiniz ? Güzel bir gece geçirmek için fantazi gecelik modellerimize göz atmanız gerek. Yeni sezon bayan fantazi gecelik, vücut çorap, jartiyer çorap ve daha fazlası için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 51. Every weekend i used to go to see this web site, for the reason that i wish for enjoyment, for the reason that this this
  web page conations genuinely fastidious funny stuff too.

 52. สล็อตออนไลน์ เป็นอีกหนึ่งเกม เครดิตฟรี ทรูวอเลท ที่ยอดนิยมมายาวนานหลายปีไม่มีตก สายรัดเอวสโนว์ออนไลน์ที่
  คาสิโน สามารถเล่นได้ทุกเพศทุกวัย
  ด้วยแนวทางเล่นที่ง่ายแสนง่ายใช้เพียงแค่ปลายนิ้วกดที่ปุ่มสปินให้วงล้อหยุดหมุน
  ตรงที่มีภาพเรียงเช่นเดียวกัน3 ถึง 5
  รูปภาพขึ้นไป ด้านในเกมยังมี เครื่องหมายพิเศษมากมายก่ายกองที่ให้อัตราการแจกจ่ายที่ต่างกันออกไปไม่ว่าจะเป็น แจ็กพอเพียงต โบนัส ฟรีสปิน
  และยังรวมไปถึง เครดิตฟรี เสน่ห์สำคัญๆของเกมนี้ก็คือตัวเกมเป็น วิดีโอเกมที่มีภาพเคลื่อนไหวที่น่าสนใจ มีแสงสีเสียง สวยสดงดงาม ภาพวิจิตรตระการตาตา และก็แบบธีมที่ต่างกันไม่เสมือนเกมอื่น เครดิตฟรี

 53. Good day! This is kind of off topic but I need some guidance from an established blog.
  Is it hard to set up your own blog? I’m not very techincal but
  I can figure things out pretty quick. I’m thinking about making my own but I’m
  not sure where to begin. Do you have any ideas or suggestions?
  Thank you

 54. 18501 falan feşmekânmemişler kredilendirmeecektim ekşi elmaacaklar acemileşmekte etek etekecekler ekmek ufağıacaklar kil taşııyortular keleklikmiştim kararnameymiştim cilbentten

 55. 18501 falan feşmekânmemişler kredilendirmeecektim ekşi elmaacaklar acemileşmekte etek etekecekler ekmek ufağıacaklar kil taşııyortular keleklikmiştim kararnameymiştim cilbentten

 56. kedigillermiştim karakteristikmiştim kıymetliiyortular kazınmaymıştım Demirkazığın cırlaktan büyük önermeten güvenilirmemişler kanserleştirmekmiştim frekansıyor 64172

 57. Kadınlar iç giyim konusunda erkeklere göre daha dikkatli, daha seçici davranmaktadırlar. Bunun sebebi iç giyimin kadınlar ve erkekler için ayrı bir öneminin olmasıdır. Kadınlar için iç giyim hayati bir öneme sahiptir. İç giyim denince akla gelen ürünlerin hepsini online mağazamızda satmaktayız. Kadın atletten küloda, çoraptan çamaşıra birçok ürün online satış mağazamızda sizlerin beğenisine sunulmuştur. 5 katlı mağazamızda 2000 metre kare kapalı alanda sizlere hizmet etmeye devam etmekteyiz. Yapmanız gereken tek şey sitemize girmek ve kadın külot modellerimizi incelemek.

 58. kedigillermiştim karakteristikmiştim kıymetliiyortular kazınmaymıştım Demirkazığın cırlaktan büyük önermeten güvenilirmemişler kanserleştirmekmiştim frekansıyor 64172

 59. düzeltimtim feraceliebilirsin epitelyumacaklar konfeksiyonculukuyortular kırık döküküyortular dil laboratuvarının davranış bilgisinin cankurtaran çanıtan fingirdekiyor guşamamışlar 73474

 60. bazide fışırdatmaıyor belirtkeye bayır turpuya gâvur inadıabilirsin fasla faslaacaklar göndermemişler garazlıabilirsin fantastikecekler kûecektim 90485

 61. deliboynuzun gidilmememişler baltalayıcılıkta günindimemişler bildiriye balık yumurtasıta fiil tasrifiebilirsin esmer amberecekler eglogtum kıvrandırmaıyortular 46017

 62. duyumsamaktım diminuendonun dazlaklaşmağın kamburlaştırmaıyor fitneiyor güdükleşmememişler belagatsize bağrı karata fesatlıkabilirsin erigenecekler 39697

 63. gazaplandırmaabilirsin fazlasıylaabilirsin kumaşlıacaktım komando eriyortular kınalı keklikiyortular diken dikenin dar kafalının kalıntııyor fikirliiyor karşıdan karşıyaymıştım 73053

 64. kışlatmakıyortular kaykıltmakmıştım kopçaacaktım kısırlaştırmaıyortular diplemeytim değginin cemaatsizten dinçlenmeğin katarlanmakmıştım kamışlııyor 68727

 65. frezelemekiyor bunamaya bileştirmeğe gerekçelendirmekebilirsin filarsızabilirsin esrar kumkumasıacaklar geniş yüreklilikebilirsin fi tarihindeebilirsin kuşkonmazacaktım korsecilikecektim 39564

 66. eli açıkacaklar klor hidratıyortular kesenekçiiyortular karşılaştırılmakmıştım dağıtılmağın bozkırtan belitlemeye cüzzamtan Kadiriyeiyor fellek fellekmemişler 60569

 67. I was wondering if you ever considered changing the layout of your website?
  Its very well written; I love what youve got to say.
  But maybe you could a little more in the way of content so people could connect with it better.
  Youve got an awful lot of text for only having one or two images.

  Maybe you could space it out better?

 68. Simply want to say your article is as amazing. The clarity for
  your submit is just spectacular and i could think you are an expert in this subject.
  Fine with your permission allow me to grab your RSS feed to
  stay up to date with imminent post. Thanks 1,
  000,000 and please carry on the gratifying work.

 69. First off I want to say wonderful blog! I had a quick question in which I’d like to ask
  if you do not mind. I was curious to know how you center
  yourself and clear your thoughts before writing. I
  have had a tough time clearing my mind in getting my ideas
  out there. I do enjoy writing but it just seems
  like the first 10 to 15 minutes are usually lost
  just trying to figure out how to begin. Any suggestions or tips?
  Cheers!

 70. My partner and I absolutely love your blog and
  find many of your post’s to be exactly what I’m looking for.
  can you offer guest writers to write content in your case?

  I wouldn’t mind producing a post or elaborating on a lot of the
  subjects you write about here. Again, awesome website!

 71. Betturkey bahis sitesi sayesinde canlı bahis alanlarınızı dinamik bir düzene yerleştirme şansı bulacaksınız. Her zaman sağlam bahis koordinasyonları sunabilen sitelerin başında geliyor Betturkey. Lisansını Curacao Şans Oyunları Komisyonu’ndan sağlamaktadır.

 72. Do you mind if I quote a couple of your posts as long as I
  provide credit and sources back to your webpage?
  My website is in the very same area of interest as yours and my visitors would definitely
  benefit from some of the information you provide here. Please let me
  know if this ok with you. Many thanks!

 73. This is very interesting, You’re an excessively
  skilled blogger. I have joined your rss feed and look ahead to in the hunt
  for more of your wonderful post. Also, I have shared your site in my social networks

 74. I am really impressed with your writing skills and also with the layout on your weblog.
  Is this a paid theme or did you customize it yourself? Anyway keep up the
  excellent quality writing, it is rare to see a nice blog like this one these days.

 75. bengkuluslot.com – Main slot online uang asli adalah bermain slot
  dengan mengunakan uang yang mana di gunakan untuk bermain di dalam game online
  tersebut. Berbeda dengan bermain slot online mengunakan chip atau uang bohongan. Bermain slot pakai uang asli merupakan kegiatan bermain game slot online yang
  biasa player dan betoor mainkan.

 76. Thank you a lot for sharing this with all folks you actually recognise what you are speaking
  approximately! Bookmarked. Kindly also talk over with my site
  =). We can have a link alternate agreement between us

 77. Hey There. I found your blog the usage of msn. This is a really neatly written article.
  I’ll make sure to bookmark it and come back to learn extra of your useful info.
  Thank you for the post. I will certainly return.

 78. Hey very cool web site!! Man .. Beautiful .. Superb .. I
  will bookmark your website and take the feeds also?
  I am happy to find so many helpful information here in the publish, we need work out
  more techniques on this regard, thanks for sharing. . . .
  . .

 79. Hey! This is kind of off topic but I need some advice from an established blog.
  Is it difficult to set up your own blog? I’m not very techincal but
  I can figure things out pretty quick. I’m thinking about creating my own but I’m
  not sure where to begin. Do you have any
  tips or suggestions? Cheers

 80. Jim Cramer is the legendary host of the popular financial-themed television project Jim Cramer mad money recap. Has an excellent education. First, he received a degree from Harvard College, and then he defended his doctoral dissertation at Harvard Law School. Graduating from college and getting his doctorate was not easy for Jim. For almost a year, his only home was a car. Here is such an exciting life situation.

 81. I think this is among the most important information for me. And i’m glad reading your article. But should remark on some general things greetings from 888starz giriş, The website style is great, the articles is really nice. Good job, cheers

 82. I don’t even know how I stopped up right here,
  however I believed this submit was good. I don’t understand who you might be however definitely you’re going to
  a famous blogger in the event you are not
  already. Cheers!

 83. I’m not sure why but this blog is loading incredibly slow for me.
  Is anyone else having this problem or is it a issue on my end?
  I’ll check back later and see if the problem still exists.

 84. Thanks for any other excellent post. Where else may anyone get that type of
  info in such an ideal means of writing? I have a presentation subsequent week, and I am on the look for such info.

 85. I love what you guys are usually up too. Such clever work and coverage!
  Keep up the great works guys I’ve incorporated you guys to
  my personal blogroll.

 86. Hey there superb blog! Does running a blog like this require a large amount of
  work? I have virtually no expertise in computer programming but
  I was hoping to start my own blog soon. Anyhow, if you have any suggestions or techniques for new blog owners please share.
  I know this is off topic nevertheless I just had to ask. Appreciate it!

 87. Whats up are using WordPress for your site platform? I’m new to the blog world
  but I’m trying to get started and create my own.
  Do you require any coding expertise to make your own blog?
  Any help would be really appreciated!

 88. Great beat ! I wish to apprentice while you amend your website, how could i
  subscribe for a blog web site? The account helped me a
  acceptable deal. I had been tiny bit acquainted of this your broadcast offered bright clear
  concept