Aivis Vasiļevskis aicina cilvēkiem veidot jaunu sabiedrības sistēmu

Aivis Vasiļevskis par globālās pārvaldes atmaskošanu, par mīlestības nozīmi mūsu dzīvēs. Tiek uzsvērta nepieciešamība veidot informatīvās platformas ārpus sociālajiem tīkliem, kuri katru dienu tiek aizvien vairāk cenzēti. Viņš runā arī par Gaismas tīmekļa projektu. Tā ir iespēja sanākt kopā cilvēkiem un līdzdarboties Jaunās sabiedrības, jaunās sistēmas izveidē. Gan apmainoties idejām, gan arī – palīdzot cits citam realizēt Latvijas nākotnes sabiedrībai draudzīgus projektus. Gaismas tīmekļa projektos jau pieejamie rīki ir gan Gaismas Tīmekļa komandas sadarbības platforma, gan forums, kurā dalīties ar informāciju, idejām, iepazīt citam citu. Tiek rīkotas sapulces, kurās cilvēki tiek aicināti apspriest kopīgas tēmas. Lai lemtu, kā mēs spējam uzņemties atbildību par Latviju un procesiem tajā! Un lemtu par tālākiem soļiem. Tautas kustība sākas ar katru no mums!

Vairāk Aivja rakstus var atrast viņa lapā – aivisvasilevskis.info

Daudzi no Jums ir jautājuši vai vismaz domājuši par to, ko tad mēs īsti varam iesākt šajā laikā, kad pasaule atrodas milzīgu pārmaiņu priekšā un norisinās tik jaudīga cīņa starp cilvēci un tiem, kuri vēlas to pakļaut un paverdzināt.

Tagad, kad ikvienam saprātīgi domājošam kļūst skaidri redzami visi šie plāni, afēras un manipulācijas – viss tas, ko līdz šim masu mediji un varnešu pakalpiņi tik cītīgi centās pasludināt par sazvērestības teorijām, izsmiet tos, kuri šīs lietas redzēja jau sen un par tām brīdināja. Tas process notiek arī šobrīd, taču nu jau jābūt pilnīgi aklam, kurlam un bezcerīgam, lai nesaprastu to, ka ar šo pasauli un oficiālajām versijām par jebkuru tēmu acīmredzami kaut kas nav kārtībā.

Vieni meli seko otriem, viena afēra atklājas aiz otras un pat vidusmēra pilsonis sāk aizdomāties par to, ka varbūt tomēr vara viņam melo. Protams, šīs varas pārstāvji un viņiem uzticīgie tik un tā turpinās stāstīt pasakas un veiksmes stāstus un būs krietna daļa cilvēku, kuriem pat ar mietu nevar apskaidrību iesist. Bet nav ko raustīt miroņus, ja darboties grib dzīvie.

Un daudz vieglāk ir kritizēt esošo sistēmu, nekā spēt vizualizēt vai noformulēt to, ko tad mēs katrs gribam redzēt savas valsts un visas planētas nākotnē. Paskatieties, ar kādiem lozungiem tagad raujas pie varas kārtējie varnešu kandidāti. Un vai tas viss nav jau piedzīvots neskaitāmas reizes?

Kāds filmēja Saeimā notiekošo, bet kamerai beidzās baterijas, kā tika pie siles. Tagad vēl viens rāda un stāsta to, kas tur notiek un kādi visi ir nelieši. Protams, tā tas ir – taču pajautājiet, kāds tad ir valstiskais redzējums vai globālais attīstības plāns, ko likt vietā. Atbilde būs klusums.
Nav tāda plāna, ir tikai vajadzība tikt pie varas, kritizējot citus. Mūsu mērķis ir nogāzt Nilu, mūsu mērķis ir uzvarēt Saskaņu – vēl daži no idiotiskiem lozungiem, kas bija un šobrīd atkal parādās Domes vēlēšanu sakarā.

Nu un tālāk kas? Cilvēkiem kļūs labāk, ka jūs kādu uzvarēsiet? Balsojiet par mums, citādi atnāks krievi- tādus piemērus var saukt daudz un visi tie parāda tikai vienu – esošai sistēmai nav nekādas nākotnes vīzijas, nekādu plānu cilvēku dzīves uzlabošanai un tā vispār nav paredzēta tādam nolūkam.


Tas nozīmē to, ka ir jāveido kaut kas jauns, jānāk citam apziņas līmenim un cilvēkiem ir jāizglītojas līdz tam, ka viņi beidzot saprot šīs pārvaldes sistēmas patiesos nolūkus, globālos procesus, kuru sastāvdaļa ir šī sistēma un to, kā var veidot jaunu sabiedrību pagaidām vēl esošās sistēmas ietvaros, bet ar domu, ka viena tās daļiņa parāda pārējiem, ka ir iespējams cits apziņas līmenis un attieksme vienam pret otru.

Globāli to var definēt šādi – principu, ka uzvar vardarbīgākais, nomaina princips, ka mīlestība ir visuresoša. Tā ir mana personiskā planetārā vīzija, kādā es dzīvoju un kādā darbojos. Viss pārējais ir elementi un soļi šī lielā mērķa sasniegšanai.

Lai īstenotu šos soļus, es un vēl bariņš aktīvāko, kuri kaut ko publicē vai veido savu informatīvo sadaļu, esam arī tikušies un klātienē runājuši par šīm lietām. Ir tapuši vairāki projekti, kas izplata alternatīvu informāciju, arī mana lapa- ir vakcinrealitate.lv lapa, mainampasauli.news, ir plašāks projekts gaismastimeklis.lv. Tajā var pieteikties ikviens, kam ir kaut kāda vēlme iesaistīties procesā, palīdzēt izplatīt informāciju dažādos veidos vai arī darīt vēl ko vairāk, atbilstoši savām iespējām.

Kas tas ir par procesu?

Redziet, ir pienācis tāds laiks, kad nekas vairs nav pašsaprotami un visiem būtu skaidri saprotams, kas ir labi un kas ir slikti – kas ir patiesas vērtības un kas ir izkropļojumi. Ja gadu tūkstošiem cilvēkiem bija skaidrs, kas ir tradicionālā ģimene, māte, tēvs, sieviete, vīrietis, bērni un kāda ir to loma ģimenē un sabiedrībā, tad nu jau gadsimtiem ilgi šīs zināšanas un izpratne par Dzimtu kā gaismas enerģiju nesēju, zināšanu pēctecību, harmoniju starp dzimumiem tiek intensīvi kropļotas.

Ja vēl pirms gadiem simts mēs varam izlasīt par to, kā dzīvoja mūsu senči, kopa savu sētu, gāja talkās viens pie otra, tad šodien kaut kas tāds ir sajūtams tikai Etnogrāfijas muzejā.

Tagad tā visa vietā ir multikulturālisms, egoisms un viensētas domāšana, dzimumu karošana savā starpā, genderisma politika, kaut kāda vidējā dzimte un šo īpatņu kopošanās savā starpā tiek sludināta kā tiesības – vīrišķā spēka enerģijas nomainītas ar tizlumu un agresiju, sievišķās mātes radīšanas enerģijas ar stervismu, pavedināšanu vai feminismu un visas šīs destruktīvās ideoloģijas masveidā uzbrūk tam, kas ir veselas un stipras sabiedrības pamata šūna – tradicionālā ģimene ar tās pavardu un harmoniju starp vīrieti un sievieti.

Tagad šis neprāts uzņēmis vēl nebijušus apgriezienus- tiek uzspiesta vainas sajūta baltai rasei kā tādai. Par ko?

Ņemot vērā visus šos apstākļus, mēs vairs nevaram klusēt. Visur pasaulē ir milzums organizāciju, kuras aktīvi iestājas par tradicionālo vērtību izkropļošanu, tepat pie mums tās darbojas pilnā sparā -visādi papardes ziedi, delnas, lampas, satori, progresīvie un citi, kuri nemitīgi sludina kaut kādu greizo īpatņu līdztiesību un paziņo, ka normāla balto cilvēku heteroseksuāla ģimene tagad ir gluži vai kaut kāds kauna traips, homofobija un par to jākaunas.

Bet kas ir tas spēks, kas iestāsies par patiesām un dabiskām vērtībām? Jo šobrīd tiek skaloti pamati zem kājām visam, kas ir dabisks, patiess un sakrāls – visu nomaina kaut kādi izkropļojumi. Māti un tēvu nomaina vecāku numuri, dabisku saskarsmi – sociālā distancēšanās un mākslīgais intelekts, harmoniju starp dzimumiem – konkurence un bezdzimumu būtnes – izglītības sistēmu nomaina patērētāja kults utt – tas viss ved uz globāla mēroga katastrofu, cilvēces degradāciju un totalitāru pārvaldi atlikušajiem biorobotiem.

Ja mēs to negribam piedzīvot, tad mums ir jārada sava sistēma. Tāda, kura dod pretsparu visai šai degradācijai, apiet esošo sistēmu visos iespējamos veidos, savstarpēji palīdzot viens otram ārpus tās.

Un tai nav jābūt ne politiskai partijai, ne biedrībai, kaut šīs kustības ietvaros tas viss var būt un iekļauties. Bet mana vīzija ir tajā, ka šī ideja un kustība ir nestrukturāla, tajā katrs ienes kaut ko savu un tas veido kolektīvo apziņu, kura ir pietiekoši izglītota gan globālajos procesos, gan saprot mūsu valsts vietu tajos. Jo izmainīt sistēmu, veidojot struktūras pēc viņu noteikumiem, nav iespējams.

Šādas neformālas kustības ietvaros ir iespējamas daudzas labas lietas. Tur var būt pašpalīdzības sistēma, ekociemati un visādi tautas garu atjaunojoši pasākumi.

Bet cilvēkiem vispirms ir jāsaprot vienkārša lieta – ir pienācis tāds brīdis, kad viss it kā dabiski pašsaprotamais vairs tāds nav – ir jāsāk runāt par to, ka ir tikai divi dzimumi, ka puikas nevalkā kleitas, ka būt baltajam ar normālu orientāciju nav kauns.

Jābūt pašsaprotamam, ka ir māte un tēvs un tikai tas ir dabiski, nav nekādu vecāku viens un divi, bet “divi forši tēti”, ko propagandē kroplie mediji, ir noziegums pret bērna psihi un šādas darbības vispār būtu krimināli sodāmas, nevis slavējamas presē.

Nav nekādu “evropas vērtību” un sabiedroto, nav nekādas Krievijas “agresijas”, bet ir tautu gaļasmašīna, lielais militārais bizness un ASV elišu centieni sagraut valsti, kuras eksistence nepieļauj Jaunās pasaules kārtības ieviešanu. Kāda tā ir, paskatieties Ukrainā, Tuvajos Austrumos, tagad arī pašās ASV – posts, destrukcija un karš. Visur starp tautām tiek dzīts naids, šķelšanās un iznīcība. Vai tiešām jums tas vēl nav apnicis?

Ir jāsaprot, ka nav nekādu “masu mediju” – bet ir zombēšanas mehānismi, kurus vada lielās korporācijas un sātanistu kults. Patiesie mediji esat Jūs paši, tie, kuri spēj atrast patieso informāciju par visām šīm lietām un dalīties ar to. Ja pietiekošs skaits cilvēku sapratīs, ka par savām tiesībām un visu dabisko tagad ir aktīvi jāstāv, nevis klusējot jāpieņem kārtējā varnešu nelietība vai mēģinājums legalizēt kaut ko, kas ir vērsts uz psihes, ģimenes un veselā saprāta sagraušanu un dabiskā izpostīšanu, tad pienāks laiks, kad šāda cilvēku kopa spēs aktīvi iesaistīties arī politisko lēmumu pieņemšanā vai nelietību atcelšanā. Piedalīties paši un realizēt Satversmē noteikto tautas varas principu.

Tas būs tas sākotnēji nelielais, bet procesos izglītotais elektorāts, kurš ir sabiedriski aktīvs un spēj reaģēt uz visu to melu, manipulāciju un nelietību gūzmu, kas tagad gāžas pāri, vienkārši pastāvot uz savām vērtībām.

Patiesā pārvalde notiek ar informācijas palīdzību – tas, kurš pārvalda informāciju, kontrolē sabiedrības apziņu. Tāpēc mēs sākam ar savas informatīvās telpas veidošanu, arī ārpus sociālajiem tīkliem un jo īpaši “masu medijiem”, kuri sevi ir pilnībā diskreditējuši un kalpo tikai varnešiem un lielajai naudai.

Vēl ir priekšā daži ļoti saspringti mēneši, kad sātanistu elitēm jāpieliek visi spēki, lai īstenotu kovidšova mērķus vai sāktu III pasaules karu, tāpēc šūpota un destabilizēta tiek katra iespējamā teritorija, steidzami grūzti cauri likumi un lēmumi par piespiedu tiesību atņemšanu. Taču arī cilvēki mostas un iet ielās, protestē un cīņa ir nežēlīga.

Un viss atkarīgs no tā, kur nostāsies Tu!Komentāri (4)

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar E-pastu vai Facebook
Alex Grigul 23. Aug 2020
Jāsāk kaut kas darīt ne tikai runat un rakstīt. Rudenī atkal sāks mūs čakarēt ar pseido epidemiju
aivars purins 9. Aug 2020
man prieks ka veidojas alternatiivas esoshajam, veiniigais veeleejos teikt ka buutu veertiigi koncentreties uz cieshanu samazinaashanu, caur liidzjuutiibu un dziljaaku cilveeka psihologjijas un fiziologijas izpratni. Viss shajaa pasaulee ir saistiits, tadeelj naida tureeshana pret gejiem, oligarhiem vai vienalga kadu citu grupu tikai radiis vairaak cieshanas un shkjeershljus. Es domaaju ja saaksim virziities tuvaak harmonijas radiishanai sevii, tad panaakumi ir neizbeegami.
Raimonds Akmens 8. Aug 2020
Šodien uzdevu sev jautājumu, vai ar manis projektētu par Tautas līdzekļiem izstrādātu balsošanas sistēmu var izveidot referendumu un nomainīt esošo Valsts iekārtu.

Pirms 4 gadiem domāju, ka lai kaut ko šeit mainītu, jādibina partija, šim nolūkam nodibināju biedrību, bet šodien pēc tikšanās ar Florenu Jansonu un izlasot šo rakstu, es nācu pie slēdziena, ka vākt šādam projektam ziedojumus ar biedrības palīdzību, nozīmē atskaitīties VIDam un esošai sistēmai par katru centu, kas vēlāk var tikt izmantots pret pašiem.

Tādēļ jāapvienojās ir bez reģistrēšanās, kontu var atvērt paysera.lv bankā un organizēt pašiem savas parakstu vākšanas, jo latvija.lv/pv ir nedemokrātisks projekts, jo tur nevar dalīties ar pogas spiedienu sociālos tīklos, ne arī latviski nesaprotošs balsstiesīgais var nobalsot, ne arī cilvēks, kuram bankas konts ir tikai kādas citas ES valsts bankā.
Raimonds Akmens 8. Aug 2020
Šodien uzdevu sev jautājumu, vai ar manis projektētu par Tautas līdzekļiem izstrādātu balsošanas sistēmu var izveidot referendumu un nomainīt esošo Valsts iekārtu.

Pirms 4 gadiem domāju, ka lai kaut ko šeit mainītu, jādibina partija, šim nolūkam nodibināju biedrību, bet šodien pēc tikšanās ar Florenu Jansonu un izlasot šo rakstu, es nācu pie slēdziena, ka vākt šādam projektam ziedojumus ar biedrības palīdzību, nozīmē atskaitīties VIDam un esošai sistēmai par katru centu, kas vēlāk var tikt izmantots pret pašiem.

Tādēļ jāapvienojās ir bez reģistrēšanās, kontu var atvērt paysera.lv bankā un organizēt pašiem savas parakstu vākšanas, jo latvija.lv/pv ir nedemokrātisks projekts, jo tur nevar dalīties ar pogas spiedienu sociālos tīklos, ne arī latviski nesaprotošs balsstiesīgais var nobalsot, ne arī cilvēks, kuram bankas konts ir tikai kādas citas ES valsts bankā.